Тури на Мальдіви – головний тренд елітного туризму 2013 року

Наймодніші мандрівні тренди 2013 року – індивідуальні тури з відпочинком у віддалених усамітнених віллах, велнес-готелях із програмами догляду за тілом та на «приватних» островах. Такі дані наведено у щорічному рейтингу «Мандрівні тенденції-2013», який оприлюднив світовий туроператор Kuoni.
Серед топ-напрямків – Далекий Схід та Африка, Індійський океан, США, країни Карибського басейну і Мексика. Саме ці напрямки будуть туристичними хітами 2013 року, прогнозують експерти.

Ці екзотичні й далекі країни мають постійну привабливість, але один пункт призначення вже другий рік поспіль безроздільно панує над усіма іншими: тури на Мальдівські острови. Саме Мальдіви користуються найбільшою популярністю серед туристів.

Maldives1

Привабливість цього архіпелагу цілком зрозуміла: серед понад 1200 райських островів у теплому Індійському океані, прозора блакить якого однаково вабить і любителів поплюскатися біля берега, і професійних дайверів, і серферів, навіть найвибагливіші туристи знайдуть пляж своєї мрії. А винайнявши номер у готелі, який може бути єдиним на цілий острів, цілком можна уявити себе як Робінзоном, так і королем власної острівної держави.

Maldives5

Такий успіх Мальдівських островів не пройшов повз увагу оргкомітету найпрестижнішої премії в галузі туризму World Travel Awards. Цього року гала-церемонія Indian Ocean World Travel Awards відбудеться саме на Мальдівах, 19 квітня.

Загалом, у топ-10 найбільш продаваних напрямків на 2013 рік, окрім Мальдівських островів, увійшли Таїланд, Шрі-Ланка, США, ОАЕ, Маврикій, Малайзія, Барбадос, Сінгапур і Сент-Люсія.

Експерти з туристичних напрямків Kuoni також прогнозують зростання популярності відпочинку у В’єтнамі. І хоча до першої десятки туристичних трендів 2013 року тури у В’єтнам не увійшли, уже в найближчому майбутньому ця країна реалізує свій великий потенціал завдяки зростанню кількості й вибору авіарейсів та появі нових захоплюючих варіантів пляжного відпочинку для шанувальників Далекого Сходу.

Довідка

Kuoni Travel – один із найбільших туроператорів світу, спеціалізується передусім на елітному туризмі й індивідуальних турах класу «люкс», хоча працює й у сегменті масового туризму. Входить до міжнародного концерну KUONI, заснованого 1906 р. у Швейцарії Альфредом Куоні.
У 2012 р. Kuoni Group була названа «Провідним туроператором світу» й отримала премію World Travel Awards (тринадцятий раз поспіль за останні 15 років).

Рейтинг «Мандрівні тенденції-2013» укладено на основі даних із кількох джерел, а саме: статистики турів, заброньованих з січня по грудень 2012 року на відпочинок упродовж 2012-го і на 2013 рік; фактичної кількості пасажирів, запитів та відгуків клієнтів.
Компанія Kuoni Travel оприлюднює щорічний рейтинг «Мандрівні тенденції» з 1980 р.

Facebook Comments

Прокоментувати