У Єгипті внаслідок падіння повітряної кулі загинули 18 туристів (УТОЧНЕНО)

Сьогодні біля єгипетського міста Луксор впала повітряна куля з туристами. Загинули, за уточненими даними, 18 осіб, повідомляє Assotiated Press.
Загалом на борту аеростата перебувала 21 особа.

Трагедія сталася під час польоту над стародавньою Долиною Царів – ділянкою пустелі на околиці Луксора, де в XVI-XI ст. до н.е. влаштовували поховання фараонів. Саме тут свого часу було знайдено гробницю Тутанхамона з її скарбами.

Із висоти пташиного польоту відкривається вражаюча панорама піщаних гір із храмами, залишками древніх гробниць та інших будівель. Для підсилення вражень єгиптяни організовують тут польоти кількох повітряних куль на світанку.

Учора вранці ця ідилічна картина обернулася на пекло: на борту аеростата почалася пожежа, вибухнув балон із газом, після чого куля впала з висоти 300 метрів на поле цукрової тростини.

За повідомленням репортера АР, тіла було розкидано по всьому полю на великій відстані одне від одного.

Загинули дев’ять китайців із Гонконгу, четверо японців, по двоє британців і французів та один громадянин Єгипту. Вижили тільки троє, з яких один – пілот-єгиптянин.

Українців та росіян на цій екскурсії не було.

Luxor tragedy

Ця катастрофа стала однією з найбільших за участю туристів у Єгипті.

За припущенням Assotiated Press, вона завдасть ще одного удару по туристичній галузі Єгипту, яка й без того перебуває в рецесії після революції та зміни влади 2011 року.

Зараз, у пік зимового сезону, готелі Луксора заповнені лише на чверть.

“Смак подорожника” © 2013

Facebook Comments

.

Прокоментувати