Колапс у “Жулянах”: пасажири мітингували й билися, бо через туман не можуть вилетіти на вибори в Грузію

Через сильний туман сьогодні вранці в Києві з аеропорту “Жуляни” не змогли вилетіти літаки авіакомпанії “Wizz Air Україна”, що мали виконувати рейси до Кутаїсі та Бергамо.

За даними сайту аеропорту, ці рейси скасовано.
Також скасовано рейси “Трансаеро” до Москви – “Домодєдово” і “Внуково”.

Натомість вилетіли борти Aegean, Air Onix, “Мотор-Січі”, UTair та рейс Wizz Air до Любека. Прибуття літака Wizz Air, що має виконати рейс із “Жулян” до Софії, затримується.

Як повідомляє у своєму Facebook журналіст “5-го каналу” Азад Сафаров, пасажири рейсу на Кутаїсі, які планували злетіти о 6:00, уже пройшли реєстрацію й сіли в літак, і аж через дві години їм повідомили, що вильоту не буде через густий туман.
Люди, яких повернули в будівлю аеровокзалу, блокували стійки реєстрації Wizz Air, вимагаючи відправили їх у Грузію – адже інші рейси, зокрема Wizz Air до Любека, із “Жулян” відбувають, попри несприятливі погодні умов.

“Люди лаються. Було вже кілька бійок”, – написав Сафаров, супроводивши це фотознімками тисняви навколо реєстраційних стійок.
“Грузинські” пасажири перешкоджали посадці на інші рейси Wizz Air, зокрема на Дортмунд і Будапешт, яким туман не заважав.

Пасажири рейсу на Кутаїсі штурмують стійки реєстрації. Фото з Facebook Азада Сафарова

Пасажири рейсу на Кутаїсі штурмують стійки реєстрації. Фото з Facebook Азада Сафарова

“Ох уж ці гарячі грузини. Добились того, що рейс може бути завтра запасний. Зараз має приїхати представник Wizz Air”, – повідомив Азад Сафаров близько другої години дня.

Багато грузинів летять додому, або завтра взяти участь у виборах президента своєї країни. Також серед пасажирів скасованих рейсів є чимало українських спостерігачів, які працюватимуть на виборах у Грузії.

Один із тих, хто не зміг вилетіти з “Жулян” до Кутаїсі, – спостерігач на виборах, голова Комітету виборців України Олександр Черненко.
По обіді він написав у Facebook: “Спецоперація ФСБ по не допуску українських спостерігачів на грузинські вибори під назвою “туман в “Жулянах” поки що вдається. )))) Але я не здаюсь. Забрав останній квиток з “Борисполя” до Тбілісі. Опівночі маю бути там, але боюся щось загадувати. А втраченого дня шкода”.

Відео:

Туман у "Жулянах". Кадр відео каналу "1+1"

Туман у “Жулянах”. Кадр відео каналу “1+1”

Міжнародний аеропорт “Бориспіль”, незважаючи на туман 24-26 жовтня, продовжує працювати в штатному режимі. “Категорія злітно-посадкової смуги в “Борисполі” забезпечує можливість зльоту і посадки в складних умовах, зокрема в умовах обмеженої видимості”, – йдеться в повідомленні прес-служби аеропорту.

Упродовж 24-25 жовтня аеропорт “Бориспіль” приймав деякі рейси “Трансаеро” (з “Домодєдово”) та Wizz Air (із Лондона – Лутона та Меммінгена), екіпажі яких через погодні умови прийняли рішення використовувати замість аеропорту “Жуляни” запасний аеродром своїх авіакомпаній – “Бориспіль”.

“В аеропорту «Бориспіль» повністю забезпечено безпеку польотів і роботу аеродрому в складних погодних умовах”, – наголосили в прес-службі МАБ.

“Смак подорожника” © 2013

Facebook Comments

.

Прокоментувати