Крим прийняв значно більше “новорічних” туристів, ніж торік. А за весь 2013-й – майже 6 мільйонів

За період новорічних свят – 1-9 січня – в Криму відпочило близько 39 тис. туристів, що на 13,5% перевищує показник аналогічного періоду минулого року. Про це повідомив Курортно-інформаційному центру Криму заступник голови Ради міністрів АРК Георгій Псарьов.

“Зростання туристичного потоку на новорічні свята пов’язане з тим, що цього року активно включилися в боротьбу за “новорічного” туриста приватні домоволодіння, які в Криму охоплюють більш як 80% туристичного ринку”, – пояснив чиновник. За його словами, на початку січня оренда приватних будинків користувалася великою популярністю серед гостей півострова.

Говорячи про проблеми зимового туристичного сезону в Криму, пан Псарьов відзначив плато гори Ай-Петрі, яке люблять відвідувати туристи, проте його інфраструктура не готова до великого напливу людей. “Уряд Криму працює над наведенням порядку на плато Ай-Петрі”, – зазначив заступник голови Радміну.

Георгій Псарьов також повідомив, що за час новорічних свят у кримських об’єктах розміщення не було зафіксовано жодної негативної пригоди.

* * *
За весь 2013 рік у Криму відпочили 5 млн. 903 тис. осіб, повідомив глава міністерства курортів і туризму автономії Олександр Лієв.
Кількість відпочивальників на 3,8% поступається показникам рекордного 2012 року, коли на півострові відпочили 6,134 млн. чоловік. Однак це вище від показників попередніх 18 років.

“Досягти таких результатів вдалося завдяки збільшенню кількості туристів у період низького сезону. Так, взимку зростання склало 19,3%, навесні – 17,8%, а на травневі свята – майже 30%”, – підкреслив міністр.

Він також зазначив, що у 2013 році помітно зросла кількість онлайн-бронювань відпочинку: порівняно з 2012 роком кількість туристів, які придбали путівки в інтернеті, збільшилася на 11,2%.
При цьому послугами туристичних компаній скористалося на 8,8% більше відпочивальників , ніж у 2012 році (27,6%).

Торік лікувальними послугами кримських курортів скористалося 35,4% гостей Криму, що на 10,75% більше, ніж у 2012 році, і на 13,6% більше, ніж у 2011-му, поінформував глава відомства.

“Слід відзначити, що 92% опитаних гостей вважають – вартість кримських послуг відповідає якості”, – підкреслив Лієв.

Facebook Comments

.

Прокоментувати