Авіакомпанія Wizz Air скорочує авіапарк в Україні і скасовує ще низку рейсів зі Львова, Києва, Харкова

Іще недавно провідний український лоукостовий авіаперевізник Wizz Air Україна планував поповнити свій флот до п’яти літаків і значно збільшити кількість рейсів та напрямків із нашої держави.
Проте загальноукраїнська криза дається взнаки: авіакомпанія оголосила про скорочення парку літаків до двох, призупинення деяких рейсів із Києва та Харкова і скасування цілої низки маршрутів, які з травня мали стартувати зі Львова.

Це, як ви зрозуміли, не Україна.

Це, як ви зрозуміли, не Україна.

Як повідомляє “Інтерфакс-Україна”, літак, який мав базуватися у Львові, Wizz Air Україна повертає в парк материнської компанії Wizz Air (Угорщина).

Як писав Смак подорожника, раніше Wizz Air оголосив про закриття з 30 квітня своєї бази в Донецьку. У зв’язку з цим буде призупинено рейси з Донецька до Рима, Мілана, Дортмунда, а також не буде відкрито раніше запланований рейс на Будапешт.

Також було скасовано рейси на Анталію з Києва

“Ми спостерігаємо значний спад попиту на подорожі в/з України. Сподіваємося, що ця ситуація тимчасова, і ми повернемося до попередніх обсягів одразу, щойно відновиться пасажирський попит», – пояснює генеральний директор Wizz Air Україна Акош Буш.

У зв’язку зі зменшенням авіапарку Wizz Air Україна тимчасово відкладає запуск шести нових маршрутів зі Львова – в Барселону, Неаполь, Кутаїсі, Тель-Авив, Рим і Валенсію. Рейси в Дортмунд, Мілан та Венецію(Тревізо) будут виконуватися, як і раніше.

Окрім того, тимчасово призупинено два рейси з Києва – на Софію (з 2 травня) та Вільнюс (з 30 квітня) і рейс Харків-Кутаїсі (з 1 травня).

 

“Смак подорожника” © 2014

Facebook Comments

.

2 коментарі
 1. Виктор

  Я вже заздалегідь проплатив за авіарейс зі Львова,який тепер скасовано.
  Wizzair обіцяє повернути колись кошти.Але ж я придбав квитки,коли курс
  долара USD був 8грн.,а тепер курс вже 12 грн.Сумнівно,що Wizzair компенсує
  мої втрати.Тому і так довго не повертає кошти за скасований рейс.

  • admin

   Так, якщо нікуди не потрібно летіти, крім скасованого напряму, то втрата на різниці курсів буде суттєва.
   Але можна поміняти квитки на інший рейс (напрям), навіть дорожчий, зі Львова або Києва. Можна підібрати логістику з пересадками, поїздами тощо, щоб поїздка зовсім не пропала.

Прокоментувати