Україна й Росія домовилися про транзитний рух поїздів до Криму

Залізничні адміністрації України, Росії й Білорусі узгодили розклад пасажирських поїздів, які прямують через Україну в напрямку Криму та назад.

“Графік руху на 2014/15 роки вже був розроблений, потреба його коригування виникла через появу додаткових пунктів проведення прикордонних і митних операцій. (Вони) передбачають більш пізнє прибуття поїздів, що прямують транзитом через Україну на кінцеві пункти Криму, і більш раннє їх відправлення”, – цитує агенція “Інтерфакс” повідомлення ВАТ “Російські залізниці” (РЖД).

Crimea_train

З урахуванням можливостей інфраструктури російських і українських залізниць, а також міждержавних стикових пунктів, узгоджено рух в обсязі 25 рейсів на день по напрямку Мелітополь-Джанкой для поїздів 36 маршрутів (11 – для составів “дочки” РЖД – ВАТ “Федеральна пасажирська компанія”, 4 – для поїздів Кримської залізниці, 2 – для білоруської та 8 – для Укрзалізниці).
У тому числі сім “ниток” графіку для 11 маршрутів передбачено в напрямку Миколаїв-Джанкой (5 – для Укрзалізниці і 2 – для білорусів).

Ще для шести составів, які прямуватимуть у напрямку Мелітополь-Джанкой, розклад буде розроблено додатково (для трьох російських поїздів, двох кримських та одного білоруського).

“Максимально допустима довжина поїзда – 18 вагонів. Ця кількість обмежена насамперед пропускною здатністю станцій, де проводяться прикордонно-митні процедури”, – зазначають в РЖД.

Новий графік руху, згідно з повідомленням, було затверджено за підсумками наради залізничних адміністрацій трьох країн, що відбулася 17-18 квітня в Мінську. На ній узгодили терміни для організації продажу квитків на поїзди, що прямують через Україну.
Попередній продаж планується відкрити наступного тижня.

“Смак подорожника” 2014

Facebook Comments

.

Прокоментувати