Посольство США видаватиме українцям візи терміном на 10 років

Сполучені Штати Америки прирівняли Україну до її західноєвропейських сусідів, принаймні в одному моменті: відтепер українські громадяни зможуть отримувати американську візу терміном дії аж на 10 років. Як повідомляє американське посольство в Києві, відповідні зміни до порядку отримання віз для громадян України вніс Державний департамент США.

Фото з Facebook Посольства США в Україні

Фото з Facebook Посольства США в Україні

Досі українці могли отримати американську візу терміном дії до 5 років. “Тепер українці, як і громадяни Польщі, Румунії, Болгарії, Кіпру, Хорватії, матимуть змогу їздити в Сполучені Штати протягом десяти років без додаткового поновлення візи. Це вплине на життя десятків тисяч українців і допоможе їм спростити законний бізнес та приватні поїздки”, – наголошується в повідомленні посольства.

Зміни починають діяти для тих заявників, що подають документи на отримання американської візи, починаючи від сьогодні, 25 квітня 2014 року.

Як зазначив посол США в Україні Джеффрі Пайєтт, першу візу терміном дії до 10 років було видано представникові кримськотатарської громади України.

Читайте також у “Смаку подорожника” >>>>>>Без віз українці можуть потрапити до 42 країн. ПОВНИЙ ПЕРЕЛІК країн лібералізованого візового режиму

 

“Смак подорожника” © 2014

Facebook Comments

Прокоментувати