Yanair запускає рейси з Києва в Тбілісі й Батумі, конкуруючи по цінах із МАУ

Авіакомпанія Yanair має намір відкрити рейси з Києва (аеропорт “Жуляни”) у Тбілісі й Батумі, повідомляє Аvianews.com.

yanair_plane

Польоти в Батумі почнуться з 28 червня і будуть виконуватися по середах і суботах, а в Тбілісі – з 1 липня по вівторках, четвергах і неділях.

Квиток в обидва боки з Києва до Тбілісі обійдеться приблизно в $325  (3869 грн.), а з Києва до Батумі – в $380 (4519 грн.). Приклади тарифів наведені для липня, продаж квитків уже розпочато, зокрема й через інтернет.
У вартість включено перевезення багажу та гаряче харчування на борту.

Бронювання квитків – на сайті Yanair.

Наразі з Києва (а/п “Бориспіль”) у Тбілісі й Батумі літає тільки одна авіакомпанія –“Міжнародні авіалінії України”.
У липні з МАУ можна полетіти в Тбілісі й повернутися назад за суму близько 4100 грн., в Батумі – за 3860 грн. Бувають квитки і за нижчими цінами, але вони, судячи з системи бронювання, розпродані на багато місяців наперед.

Yanair на обох напрямках має намір використовувати літаки Boeing 737-300 та Airbus A320. Поки що сайт авіакомпанії інформує про те, що її флот налічує два повітряні судна – Airbus A320 та Saab 340.

Також Yanair літає з Києва до Одеси, з Вінниці до Тель-Авіва.

Як писав сайт Forbes.ua, компанія Yanair (“Янейр”) зареєстрована в Житомирі в червні 2012 року, її офіс розташований у Києві. Єдиний власник – громадянин Росії Олексій Володимирович Янчук, який проживає в Німеччині. Звідси й назва: Янчук -> “Янейр”.
Янчук відомий як засновник киргизької авіакомпанії Eastok Avia, а також фігурант кримінальної справи про вбивство свого співвітчизника Євгена Хапрова в ОАЕ навесні 2009-го. У грудні 2011 року шаріатський суд Шарджі засудив Олексія Янчука та його партнера Петра Іваника до страти.

“Смак подорожника” © 2014

Facebook Comments

.

Прокоментувати