Перша група “безвізових” китайських туристів приїде у Крим 20 липня

Перша група китайських туристів, які скористаються спеціальною програмою для гостей із Китаю, вже 20 липня відвідають Крим за безвізовими списками.

Two sets of newlyweds

Як писав “Смак подорожника”, спрощений режим відвідування анексованого півострова без віз для китайців запровадив Ростуризм. Хоча для поїздки на власне російську територію і з нетуристичною метою громадянам КНР віза потрібна.

За інформацією туристичної асоціації “Світ без кордонів”, із Китаю туристи прилетять спершу до Москви, а вже звідти – в Крим. У Ростуризмі вважають, що передусім китайських мандрівників зацікавлять природні, історичні та культурні пам’ятки регіону, а також можливість пляжного відпочинку.

Читайте також у “Смаку подорожника”:
Поїзд “Москва-Сімферополь” пустять в обхід України

Раніше генеральний секретар Китайської асоціації з розвитку і планування підприємств за кордоном Хе Чженьвей повідомив, що кількість китайських туристів, які відвідали Росію, у 2013 році зросла на 40% порівняно з 2012-м – до 1 мільйона. З них 400 тисяч відвідали Москву. Також серед найпопулярніших напрямків, які цікавлять китайських гостей, – Санкт-Петербург і міста Золотого кільця.

Ростуризм наводить інші дані: понад 372 тисячі китайських туристів за 2013 рік, з них 249 тисяч – за безвізовими списками.

 

“Смак подорожника”  © 2014

Facebook Comments

Прокоментувати