Українські авіакомпанії змінить маршрути на Баку, Єреван і Тбілісі через санкції Кремля

Авіакомпанія “Міжнародні авіалінії України” змушена змінити траси своїх рейсів на таких напрямках, як Баку, Єреван і Тбілісі, аби виключити використання повітряного простору Росії, закритого для українських авіакомпаній в результаті санкцій. Про це повідомила прес-служба авіакомпанії.

Як зазначається, це призведе до подовження маршрутів, збільшення часу в дорозі, витрат палива та інших операційних витрат.

Напередодні стало відомо, що Росія заборонила транзит частини рейсів українських авіакомпаній через свій повітряний простір.
“Є одне рішення, яке урядом прийняте: йдеться про припинення транзитних рейсів українських авіакомпаній, які виконують польоти через повітряний простір Росії, в цілий ряд країн: Азербайджан, Грузію, Вірменію, Туреччину”, – сказав прем’єр-міністр РФ Медведєв на засіданні уряду 7 серпня.

Водночас у Міністерстві інфраструктури України агентству “Інтерфакс-Україна” повідомили, що Державна авіаційна служба не отримувала будь-яких офіційних повідомлень щодо вказаної заборони.

У свою чергу директор компанії “Стиль Авіа” Євген Хайнацький каже, що зазначена заборона збільшує час виконання рейсів на 15-30 хвилин.
Він також повідомив, що після закриття всіх повітряних трас у Східній Україні українські авіакомпанії вже кілька тижнів літають у кавказькі країни через Одесу і Туреччину, огинаючи Крим.
“Тривалість рейсів, звичайно, збільшується на 15-30 хвилин, і економіка цих рейсів сильно страждає. Ці обмеження стосуються не тільки МАУ і “Дніпроавіа”, адже регулярні рейси до Грузії також виконують, зокрема, і “Wizz Air Україна” (в Кутаїсі), і Yanair”, – сказав Хайнацький.

Раніше комерційний менеджер “Wizz Air Україна” Вадим Третяк повідомив, що рішення уряду РФ не вплине на роботу компанії.

“Смак подорожника” 2014

Facebook Comments

.

Прокоментувати