В аеропортах застрягли понад 200 українських туристів, ошукані фірмою “Турофіс”

Скандал замість відпочинку: більше сотні українських туристів так і не змогли потрапити на відпочинок у Чорногорію і ще стільки ж – звідти повернутись. Усе тому, що турфірма не проплатила переліт і заборгувала чималу суму перевізнику Yanair. Людей про це не попередили – більше того, фірма виїхала з офісу і змінила номери телефонів.

Супроводом цього НП стали масові сварки в аеропорту “Київ – Жуляни”: люди, які купили курортний тур у Чорногорію, не можуть вилетіти на узбережжя Адріатики. Рейс Київ-Тіват спершу перенесли з неділі на понеділок, а потім – узагалі скасували, нічого не запропонувавши натомість. Так само скасовано рейс Тіват-Київ, яким мали повернутися додому ті туристи, що вже відпочили в Чорногорії.
Туристи, які весь цей час не могли вилетіти з Києва, годувалися за свої гроші, дехто мусив витрачати кошти на незапланований нічліг.

Обурені пасажири в аеропорту "Жуляни"

Обурені пасажири в аеропорту “Жуляни”

“Тому що така собі фірма ТОВ “Туристичний офіс” не перерахувала гроші чи то за пальне, чи то за послуги”, – каже пасажирка скасованого рейсу Елла Істоміна, тримаючи в руках офіційну відповідь авіаперевізника – ТОВ “Янейр ЛТД”.

Дзвінки в офіс турфірми результату не дали, йдеться в сюжеті “Телевізійної служби новин” каналу “1+1”.
“Усі телефони відключені, ніяких контактів, усі зв’язки обірвано”, – каже ще одна обдурена туристка.

Yanair-Turofis_customers_2

Журналісти навідались до офісу турфірми – за іронією долі, він розташований на бульварі Лесі Українки, 27/2, в одній будівлі з обласною прокуратурою Київщини. Але спілкування з керівниками ТОВ “Турофіс” та її фірми-двійника – “Турменю” – не склалося. В день скасування рейсів вони виїхали, не залишивши контактних даних.

Обурені пасажири в “Жулянах” спробували заблокувати інші рейси авіакомпанії Yanair. Однак після перемовин із представниками аеропорту вони відмовилися від своєї ідеї.

Представник Yanair заспокоює пасажирів

Представник авіаперевізника заспокоює пасажирів

У Yanair пояснюють: їх так само “підставили”, як і пасажирів. “Замовник цього чартерного рейсу не оплатив цей рейс. Більше того, накопичилася величезна заборгованість, вона зростає, а замовник перестав виходити з нами на зв’язок”, – каже Ярослав Агафонов, генеральний директор авіакомпанії-перевізника.

yanair_plane

Якби це був регулярний рейс, пояснюють у Yanair, вони б покрили всі збитки. Але відповідальність за чартери офіційно несуть фірми, які їх замовляли. У даному випадку – ТОВ “Турофіс” та “Турменю”.

В Асоціації лідерів турбізнесу ТСН розкрили ще один цікавий факт: власник фірми-банкрута раніше вже мав не одну компанію, яка так само дурила авіапасажирів.

Аркадій Маслов, віце-президент АЛТ: “Це компанія, яка вибудувана для того, щоб у шахрайський спосіб отримати кошти й потім розчинитись”.

Пляж у Тіваті

Пляж у Тіваті

А 120 туристів, які залишаються в Чорногорії, спробують врятувати: в Асоціації лідерів турбізнесу проситимуть одного з туроператорів привезти їх додому власним коштом. Принаймні частину потерпілих.
Показово, що цей оператор теж постраждав від збанкрутілої фірми.

Читайте також у “Смаку подорожника”:
Через санкції Заходу “руссо турісто” краще не виїжджати за кордон. Їм і так уже колапс

Чи отримають ошукані клієнти відшкодування – залежить від дій міліції та суду. Правоохоронці вже внесли цю справу в реєстр досудових розслідувань за статтею “шахрайство”. Якщо воно буде підтверджене, керівникам “Турофісу” “світить” до трьох років за ґратами.

“Смак подорожника” © 2014

Facebook Comments

.

Прокоментувати