Українські авіакомпанії використовують лише третину виділених їм маршрутів

Українські авіакомпанії неефективно використовують виділені їм маршрути. Освоєними є лише 35% усіх можливих регулярних ліній.

Uia_MAU

Найбільше напрямків закріплено за лідером авіаринку – “Міжнародними авіалініями України”.
За даними джерела газети “Капітал” в уряді, на 30 вересня 2014 року за МАУ було закріплено 190 регулярних маршрутів, із яких авіакомпанія використовувала в січні-вересні тільки 80.

Утім відсоток МАУ у використанні виділених ліній – значно вищий від середнього. Адже “Дніпроавіа” використовує тільки по 17 з 61 маршруту, Windrose Airlines – 10 із 26, YanAir – 5 із 25, “ЮТейр-Україна” – 13 із 55.
Узагалі не використовують виділені їм маршрути “Авіалінії Харкова” (0 із 12) та “Atlasjet Україна” (0 із 16).

Відносно найменше напрямків у резерві є в лоукостера “Wizz Air Україна”: вони освоїли 26 ліній із 48 виділених.

Загалом українські авіаперевізники використовують 151 маршрут із 433.

Генеральний директор “Wizz Air Україна” Акош Буш сказав, що їхня авіакомпанія прагне використовувати стільки виділених напрямків, скільки буде комерційно доцільно.
“Поточна ситуація в Україні послабила попит на подорожі в деякі регіони, і це впливає на те, які рейси ми виконуємо. Як тільки ситуація й ринкові умови поліпшаться, ми повернемо наші потужності, щоб виконувати більше рейсів із Києва та Львова”, – запевнив він.
Нагадаємо, аеропорти Харкова й Донецька Wizz Air не використовує через складну військово-політичну ситуацію в регіоні.

Усі авіаперевізники набирають маршрути по максимуму, щоб побудувати мережу, пояснює директор туристичної компанії “Стиль Авіа” Євген Хайнацький. “Якщо одного важливого напрямку не вистачає, може відразу кілька маршрутів не полетіти”, – пояснює він можливе невикористання маршрутів.

Експерт з питань транспорту Олександр Кава розповідає, що до весни минулого року діяли старі правила виділення маршрутів, які не передбачали можливість відкликання виділених частот, а сам процес розподілу був закритим і непрозорим і для учасників ринку, і для громадськості. Авіакомпанія, подаючи заявки на нові напрями, спиралася на старі правила, щоб застовпити за собою те чи інший напрямок на майбутнє або не дати літати конкурентам. “Самі отримували призначення, які не використали, і іншим не давали літати за цими напрямками”, – резюмує експерт.

Навесні минулого року ситуація змінилася. Міністерство інфраструктури дозволив відкликати маршрути, якщо вони не експлуатуються протягом 12 місяців. Таким правом комісія може скористатися у разі порушення авіакомпанією певних умов, на яких вона його отримала.
Тепер МАУ судиться з Міністерством інфраструктури з приводу урізання прав “Міжнародних авіаліній Україні” на кількість рейсів за маршрутами Київ-Стамбул та Одеса-Тель-Авів.
За словами Кави, Державіаслужба і МАУ намагаються скасувати нині діючі правила й прийняти інші, які не передбачатимуть можливість відкликання призначень маршрутів.

“Смак подорожника” 2014

Facebook Comments

.

Прокоментувати