Сибірячки в бікіні кличуть! У день краху рубля Росія почала рекламувати “пляжний” відпочинок серед снігів. ФОТО

Усе логічно: в день, коли російський рубль обвалився до позначок 85 за долар та 100 – за євро, у Росії почали рекламувати пляжний туризм у сибірських снігах.

Заголовки на туристичних сайтах сусідньої країни змальовують картину в чорних тонах: “У вівторок євро досяг позначки в 100 рублів”, “Туристів чекає непідйомний курс? Банки почали закуповувати п’ятизначні табло”, “У 2015-му більшість російських туристів буде відпочивати в Росії” – і ось: “Сибірські дівчата роздяглися, щоб прорекламувати місцевий туризм”.

Це й далі - фото проекту "Білі пляжі Сибіру"

Це й далі – фото проекту “Білі пляжі Сибіру”

Авжеж, ще в жовтні-листопаді, до обвальної девальвації рубля, турпотік росіян за популярними (досі) закордонними напрямками скоротився як мінімум на чверть. Прогнози – ще гірші. Тож залишається розвивати туризм “не відходячи від каси” – в Тамбовській області, на Кузбасі тощо.

Оригінальну рекламну компанію відпочинку в Сибіру якраз сьогодні запустив проект I’m Siberian (“Я сибіряк”). Для популяризації своїх гірськолижних схилів та засніжених рівнин дівчата знялися у фотосесії в купальниках на морозі.

White_beaches_of_Siberia_7

“Ми зробили проект [“Білі пляжі Сибіру”], аби показати, наскільки хороший відпочинок у Сибіру. На Красноярських Стовпах, у Шерегеші, на Байкалі, в Хакасії саме взимку можна відпочити набагато яскравіше, ніж на морях у далеких країнах”, – вважає керівник команди “I’m Siberian-Красноярськ” Олексій Телешов.

White_beaches_of_Siberia_1

Перша зйомка за участю трьох фотомоделей проходила 12 грудня на Голубому озері в Желєзногорську.

Желєзногорськ – місто в Красноярському краї РФ з населенням 85 тисяч осіб, розташоване за 35 км на північний схід від Красноярська. Неподалік – передгір’я Атамановського хребта, відроги Саян.

White_beaches_of_Siberia_6

Компанію кралечкам склав чоловік у костюмі ведмедя, озброєний пляжною парасолькою. Дівчата, вбрані лише в купальники й хутряні чоботи, зображали на снігу пляжний відпочинок.

Температура повітря була мінус 5-7 градусів, розповів фотограф Василь Черінов. За його словами, ніхто з учасниць півторагодинної фотосесії не захворів.

White_beaches_of_Siberia_2

“Було сонячно й тепло, але доводилося затримувати дихання, щоб на знімках не було помітно пару з рота, та постійно рухатися”, – каже про позування на 7-градусному морозі в купальнику модель Ірина Телюк (судячи з прізвища – етнічна українка).

“Тепло йшло від емоцій, – додає Телешов. – Ми плануємо задіяти в проекті “Білі пляжі Сибіру” інші міста присутності I’m Siberian, a також Байкал”.

White_beaches_of_Siberia_5

Читайте також у “Смаку подорожника”:
П’яні російські туристи зганьбилися в Таїланді. ВІДЕО

Фотограф Черінов уже закликає всіх охочих моделей позувати для наступної фотосесії в бікіні – вона має відбутись у місті Кемерово.

White_beaches_of_Siberia_4

Фото: Василь Черінов

“Смак подорожника” © 2014

Facebook Comments

.

Прокоментувати