У Львові з’явилися перші електромобілі-таксі

У рамках реалізації всеукраїнського проекту SHOOTER, який займається популяризацією електроавтомобілів, у Львові з’явилося перше екологічне таксі – електромобіль Nissan Leaf. Через два тижні ініціатори проекту передадуть у партнерську таксофірму ще чотири електромобілі.

Електромобіль Nissan Leaf

Електромобіль Nissan Leaf

“Це винятково громадська ініціатива. Це не бізнес, а правильні речі, які рано чи пізно прийдуть до Львова. Результати, які ми отримаємо, будуть публічними. До кінця січня ми вже знатимемо, чи цей проект може бути комерційним, а поки що львів’яни можуть насолоджуватися екологічним таксі”, – розповів сайту Zaxid.net один з ініціаторів проекту Костянтин Євтушенко.

У яку саме таксофірму передадуть електроавтомобілі, Євтушенко не сказав, зазначивши, що це буде приємною несподіванкою для львів’ян.
За його словами, головним завданням проекту є виховання серед людей філософії електротранспорту, бо це економічно, екологічно та інноваційно.

Раніше, у жовтні, в рамках цього ж проекту Львівській міськраді передали два електромобілі, аби чиновники могли протестувати їх та відчути переваги такого транспорту.
“У міськраді випробували ці автомобілі, сказали, що їх це цікавить і вони готові продовжувати з нами угоду”, – розповів Євтушенко.
За його словами, міськрада візьме ще кілька автомобілів в оренду, але ціна буде нижчою від ціни за оренду автомобіля з двигуном внутрішнього згорання.

Додамо, що у Львівській області уже є вісім пунктів для зарядки електромобілів.

“Смак подорожника” 2014

Facebook Comments

.

Прокоментувати