Росіяни відмовляються від турів за кордон через обвал рубля

Черговий обвал рубля завдав удару по виїзному туризму в Росії. Росіяни стали відмовлятись від частково оплачених закордонних турів.

Russian_tourists_russo_turisto

Ще тиждень тому, коли курс долара і євро поновив зростання, клієнти туроператорів почали переорієнтуватись на недорогі готелі й скорочувати тривалість поїздок. А в понеділок, 24 серпня, з’явилися відмови від поїздок.
“Багато клієнтів, які внесли передоплату за тур і зараз повинні заплатити решту вже за новим курсом, намагаються відмовитись від путівок”, – розповіла “Інтерфаксу” прес-секретар Російського союзу туріндустрії Ірина Тюріна.

Представник РСТ повідомила, що туроператори йдуть назустріч клієнтам.
“У такій ситуації з курсом валют ніхто нічого вже не купує. Люди в умовах кризи насамперед відмовляються від делікатесів та подорожей. І турбізнес зараз це відчуває”, – пояснила Тюріна.

Виконавчий директор Асоціації туроператорів Росії Майя Ломідзе у коментарі РІА “Новості” констатує, що падіння рубля істотно знизить попит на закордонні тури по всіх напрямках наприкінці серпня.
“Винятком може стати тільки Єгипет, оскільки ця країна залишається порівняно дешевим напрямком і росіяни їдуть туди, щоб хоч трохи продовжити собі літо. Більше за інших постраждають дорогі напрямки, а дешеві – меншою мірою”, – уточнила Ломідзе.

Банк Росії встановив на 25 серпня курс євро на позначці 81,15 рубля, курс долара – 70,75 рубля.
Вартість європейської та американської валют зросла на 4,48 і 2,64 рубля відповідно.

Читайте також у “Смаку подорожника”:
Як політика вплинула на кількість російських туристів у Чорногорії

Літо-2015: як в окупованому Криму відпочивають українські та російські зірки

У травні “Смак подорожника” повідомляв, що пасажиропотік на міжнародних чартерних рейсах із Москви в першому кварталі 2015 року знизився майже вдвічі порівняно з аналогічним періодом минулого року.
Турпотік до Туреччини, яка є наймасовішим виїзним туристичним напрямом для росіян, у першому півріччі скоротився на 24%.

“Смак подорожника” 2015

Facebook Comments

.

Прокоментувати