Німеччина відмовляє у візах власникам російських паспортів із Криму

Мешканці Криму з відповідною пропискою і російськими закордонними паспортами не мають права отримувати шенгенські візи в посольстві Німеччини в Москві, повідомляє РИА Новости. Для цього їм доведеться звернутися в консульську установу ФРН на території України і, звісно з українським паспортом.

visa_schengen_ukraine_1

У відповідь на запит про можливість кримчанам із російським громадянством отримати візу, німецьке посольство в РФ нагадало, що Німеччина не визнає приєднання Криму до Росії.
А отже, єдиний варіант для жителів півострова – подавати документи в Києві. Однак із російським паспортом це зробити неможливо, тому потрібен закордонний паспорт громадянина України.

У кримських органах влади цю очевидну логіку вважають “абсурдною”.

“З точки зору міжнародного права це абсурд, оскільки у кримчан є паспорт громадянина Російської Федерації, – заявив заступник голови комітету з питань законодавства, державного будівництва і місцевого самоуправління держради Криму Сергій Трофімов. – Цей паспорт має абсолютно однакове юридичне значення, незалежно від території, на якій проживає людина. І за умови звернення з цим документом відповідні посольства ають вжити відповідних заходів для того, щоб надати можливість відвідання громадянами Росії своєї території”.

Читайте також у “Смаку подорожника”:
“Окуповані” кримчани відмовляються від турів у Європу через візові складнощі

У кримчан проблема – шенгенську візу можна отримати ТІЛЬКИ В УКРАЇНІ.
Депутат Держдуми РФ: “А їм Європа й не треба!”

Консульства чотирьох країн ЄС у Москві порушують заборону
на видачу шенгенських віз кримчанам?

Відтепер для отримання шенгенської візи слід здати відбитки пальців

 

“Смак подорожника” © 2015

 

Facebook Comments

.

Прокоментувати