EasyJet іде з Росії слідом за багатьма іншими авіакомпаніями

Британська лоукостова авіакомпанія easyJet припиняє польоти в Росію. Останній рейс за маршрутом Лондон — Москва — Лондон буде здійснено 21 березня 2016 року, повідомляє прес-служба авіаперевізника.

easyjet

Як сказано в прес-релізі, рішення піти з російського ринку було ухвалено у зв’язку зі значним падінням попиту на авіаперельоти через уповільнення російської економіки і посилення візового режиму. Водночас в easyJet обіцяють моніторити ситуацію і повернутися в Росію, якщо вона покращиться.

Уже з 23 жовтня будуть припинені польоти easyJet із Москви до Манчестера. Раніше авіакомпанія скоротила кількість рейсів до Лондона з 13 до 7 на тиждень.

Британський лоукостер почав виконувати рейси в Москву з 2013 року. Після його виходу з російського ринку єдиною європейською бюджетною авіакомпанією, яка літатиме в Росію, залишиться угорський Wizzair.

Через економічну кризу та погіршення стосунків Москви із Заходом, що призвели до різкого зниження попиту на авіаперельоти, з Росії вже пішла низка іноземних авіаперевізників. Серед них – Cathay Pacific (Гонконг), Thai Airways (Таїланд), Aigle Azur (Франція), Niki (австрійський лоукост). З 1 грудня 2015-го також згортає свою діяльність в РФ одна з найбільших американських авіакомпаній – Delta Air Lines.

Читайте також у “Смаку подорожника”:
Росіяни відмовляються від турів за кордон через обвал рубля

Як писав “Смак подорожника”, виїзний турпотік з Росії в першому півріччі 2015 року впав на третину порівняно з аналогічним періодом минулого року. Такого серйозного спаду виїзного туризму в Росії не фіксували жодного разу за останні 20 років.

 

“Смак подорожника” © 2015

Facebook Comments

.

Прокоментувати