Росія з порушенням угоди заборонила польоти 5 українським авіакомпаніям. Вигоду може отримати Atlasjet

Реакція Кремля на крок української сторони не забарилася: Росія заборонила польоти на свою територію п’ятьом українським авіакомпаніям.

Про це “Українській правді” повідомив радник глави Росавіації Сергій Ізвольський.
За його словами, російські санкції набудуть чинності 25 жовтня 2015 року – тоді ж, коли й українські санкції проти авіаперевізників Росії.

П’ять українських авіакомпаній, яким заборонено польоти до РФ, – це МАУ, “Дніпроавіа”, YanAir, WizzAir і “Мотор-Січ”.

No_Fly_Russia_sign_знак запрет полетов россия

За словами чиновника, цей список може бути розширений, “якщо Україна буде вводити подальші обмеження щодо російських авіакомпаній”.

Наразі з України в Росію літають:

  • МАУ (із Києва в Москву, Санкт-Петербург та Калінінград, з Одеси – у Москву та Санкт-Петербург);
  • “Дніпроавіа” (з Дніпропетровська в Москву);
  • “Мотор-Січ” (із Запоріжжя в Москву).

YanAir планувала запустити свій перший рейс із Києва у Москву якраз 25 жовтня, від дня початку дії зимового розкладу.
“WizzAir Україна” вже давно припинила польоти взагалі, а не лише на маршруті Київ-Москва.

Монополія “Ютейр” і шанс для Atlasjet

Якщо заборони почнуть діяти з 25 жовтня, де-факто єдиним авіаперевізником між Україною й Росією буде російська авіакомпанія “Ютейр”, яка виконує рейси з Києва в Москву.
Під дію українських санкцій “Ютейр” не потрапив – оскільки в Крим після заборони з боку України літати не наважився.

Цікаво, що до санкційного списку Кремля не потрапила авіакомпанія “Atlasjet Україна”.

“Дочка” турецького Atlasjet планувала старт рейсу Київ-Москва на 2016 рік, а цього року, починаючи з кінця вересня, збиралася “всі сили пустити на налагодження мережі з трьох маршрутів – у Стамбул зі Львова, Харкова та Запоріжжя.
Але якщо ситуація складеться так, що нас не торкнуться санкції з боку Росії, ми будемо робити все можливе, щоб запустити цей рейс (Київ-Москва) уже в 2015-му”, – повідомив журналістам юрист Андрій Гук, партнер юрфірми “Анте”, що обслуговує авіакомпанію.

Радник керівника Росавіації Сергій Ізвольський ухилився від коментаря щодо “AtlasJet Україна”, яка має призначення на рейс Київ-Москва.
“Якщо Україна буде розширювати список санкцій – ми будемо змушені теж застосовувати дзеркальні заходи”, – повторив він.

Як повідомляв “Смак подорожника”, Україна ввела санкції проти 25 російських авіакомпаній, у тому числі “Аерофлот”, “Россия”, “Трансаеро” і S7, через їхні незаконні польоти в окупований Крим.

Станом на 28 вересня авіакомпанії “Аерофлот” та “Россия” припинили продаж квитків на рейси в Україну, починаючи з 25 жовтня. Водночас на сайті компаній Трансаеро та S7 Airlines продаж квитків тривав, у тому числі й за “незворотним” тарифом.

Заборона з порушенням угоди

Як зазначає юрист Андрій Гук, “дзеркальні санкції РФ до українських авіакомпаній порушують умови статті 6 Угоди між Урядом України та Урядом Російської Федерації про повітряне сполучення і співробітництво в галузі повітряного транспорту від 12.01.1994 р. (…)

Адже українські авіакомпанії не порушували законодавство РФ, не виконували польоти в закриті зони, не порушували NOTAMи (тоді як росіяни у випадку із закритим Україною Кримом – порушували. – “СП”).

Відповідно до статті 6, Росавіація повинна була направити запит Державіаслужбі України та розпочати консультації, пояснити свої вимоги й лише тоді обмежувати права українських авіакомпаній”.

Так робила Україна. “Порушення авіакомпаній РФ оформлені відповідними протоколами Державіаслужби України, судове оскарження “Аерофлотом” було негативне. Таким чином, порушення [з російської сторони] є доведеними та є підставою для застосування права, передбаченого статтею 6 Угоди”, – каже юрист.

За словами правника, порушення російською стороною двостороннього договору “може бути підставою для оскарження дії РФ до органів ІКАО відповідно до норм Чиказької конвенції”.

“Однак таке оскарження є тривалим і не матиме практичного ефекту – воно не змусить РФ пускати літаки у свій простір”, – визнає Гук.

 

“Смак подорожника” © 2015

Facebook Comments

.

Прокоментувати