Київ пропонує туристам з Європи пакетні тури Holidays Weekend на 2-3 дні

Один зі стендів UITM. Фото "Смак подорожника"

Один зі стендів UITM. Фото “Смак подорожника”

Конкретні кроки для розвитку туристичного потенціалу Києва буди однією з тем обговорення в рамках міжнародної туристичної виставки UITM 2015, що відбулася в столиці минулого тижня.

За минулий рік Київ відвідало близько 930 тисяч іноземних туристів.
Це число складно порівняти з відвідуванням Лондона 15 мільйонами туристів, Парижа – 13 мільйонами, або з 5-мільйонним турпотоком Відня.

Київська міська адміністрація всерйоз задумалася про консолідацію ринку та формування пакетних турів до Києва за прикладом зарубіжних міст.
Основним універсальним форматом знайомства іноземців з Києвом має стати “Holidays weekend”, тобто 2-3 дні в столиці, за які гості зможуть зануритися в колорит та атмосферу нашої столиці.

Почати представники КМДА готові зі спеціальних Новорічних та Різдвяних турів такого формату.

“Ми провели кілька пробних турів і розуміємо, що для знайомства з Києвом цілком достатньо 2-3 днів.
У зв’язці з організаторами масових заходів у Києві, з представниками туристичної індустрії, київськими готелями та екскурсійними бюро ми готові сформувати подібні пакетні тури й забезпечити їх просування, – розповів заступник начальника управління туризму КМДА Антон Тараненко на “круглому столі” під час UITM 2015. – Зарубіжні партнери погоджуються розвивати напрямок “Holidays weekend” для Києва. Наприклад, здійснювати відправлення туристів до нас уже готові австрійські туроператори; формат 2-3 днів їм максимально цікавий”.

Чиновник каже, що на реалізацію повноцінної програми туристичного розвитку міста “нам необхідно близько 18 млн. грн., і ми дуже розраховуємо їх отримати, адже приплив закордонних туристів означає в першу чергу розвиток дуже багатьох сфер економіки міста”.

За словами представників міської влади, КМДА активно працює над поліпшенням туристичної привабливості столиці і запрошує всі компанії галузі надавати свої пропозиції в цьому напрямку.

прес-служба UITM, “Смак подорожника” 2015

Facebook Comments

.

Прокоментувати