Київ заборонив польоти ВСІМ авіакомпаніям Росії. Цим користуються білоруси: Київ-Москва через Мінськ – 4800 грн. RT

“ЮТейр” не буде єдиною авіакомпанією, яка в умовах “повітряної війни” між Україною й Росією виконуватиме рейси між двома країнами на тлі “бану” інших перевізників.
Це стало зрозуміло після того як Київ оголосив про повну заборону польотів російських авіакомпаній у міста України з 25 жовтня 2015 року.

No_Fly_Russia_sign_знак запрет полетов россия

Як повідомляє avianews.com, у Міністерстві інфраструктури України пояснили це тим, що Росавіація не оголосила, чому в Росію були обмежені польоти для всіх українських авіакомпаній

Щодо конкретних російських перевізників – “Аерофлот”, “Трансаеро”, S7 Airlines і “Росія”, то на них накладено санкції через польоти в Крим, що заборонено владою України.

“Такий захід буде застосовуватися до всіх російський авіакомпаній і діятиме до скасування заборон, введених авіавладою Росії стосовно український авіакомпаній”, – заявили в міністерстві.

Після зняття обмежень на польоти для українських авіакомпаній Україна дозволить відновити польоти в свої міста тим російським авіакомпаніям, що не літають у Крим. Ідеться передусім про “ЮТейр”, яка утримується від польотів із Росії на окупований півострів.

Вигода Білорусі

Такою ситуацією логічно скористалася Білорусь, найзручніша в даному випадку транзитна країна.
Авіакомпанія “Бєлавіа” запровадила спеціальні тарифи на перельоти між містами України й Росії з короткими стиковками в Мінську.

Belavia-plane

Наприклад, переліт Київ – Москва через Мінськ обійдеться від 4800 грн. в обидві сторони.
Час у дорозі з урахуванням стиковки – близько 4 годин.

Полетіти в Санкт-Петербург з Києва через Мінськ можна за 5300 грн. туди й назад.
Загальний час у дорозі – від 3 годин.
У вартість авіаквитків включено харчування на борту й перевезення багажу.

Раніше “Бєлавіа” оголосила про запуск із 25 жовтня рейсів Мінськ-Одеса, які стикуються з рейсами Мінськ-Москва, а також опублікувала спеціальні наскрізні тарифи для польотів у міста Росії з Одеси.

Читайте також у “Смаку подорожника”:
Росія з порушенням угоди заборонила польоти 5 українським авіакомпаніям.
Вигоду може отримати Atlasjet

Facebook Comments

.

Прокоментувати