Нам би так: Франція видаватиме росіянам лише мультивізи

Франція має намір видавати громадянам Росії лише багаторазові шенгенські візи терміном не менш ніж на півроку.
Про це повідомляє аналітична служба Асоціації туроператорів Росії із посиланням на генерального консула Франції в Москві Марка Седія.

Visa_France

“У 2015 році ми розраховуємо видати громадянам Росії близько 2000 тисяч віз, 10 тисяч віз будуть видані на п’ять років. Одним із наших нововведень стало рішення видавати тільки багаторазові візи терміном не менше шести місяців. Вказівку ​​про це отримали всі співробітники візових центрів Франції”, – зазначив генконсул.

Крім того, пан Седій розповів про плани щодо скорочення термінів видачі віз із трьох до двох днів.
“Ми можемо робити візи за три дні. Але наша мета – 48 годин, я вважаю, що це цілком досяжно, і ми до цього йдемо”, – пояснив він.

Раніше в жовтні посол Франції в Москві Жан-Моріс Ріппер заявив про бажання влади країни скасувати короткострокові візи для громадян Росії.

У всіх 18 візових центрах Франції в Росії з 19 жовтня діятиме новий порядок роботи, запропонований туроператорам. Оскільки із введенням біометрії дипмісія припинила акредитацію турфірм, тепер для того, щоб туроператори могли подати документи за своїх клієнтів, компаніям слід одноразово з першою заявкою представляти певний пакет документів, що підтверджують їх діяльність.

Читайте також у “Смаку подорожника”:
Чому Україна може не отримати безвізовий режим з ЄС і хто в цьому винен

Євросоюз прийняв принципове рішення щодо безвізового режиму для українців

Із 22 країн Шенгену 16 стали гірше видавати візи українцям.
Тож краще звертатися до Латвії, Литви, Словенії, Естонії та Польщі

“Смак подорожника” © 2015

 

Facebook Comments

.

Прокоментувати