У Києві оголошено вирок директорці турфірми, яка вкрала гроші за тур на Кубу

Оболонський райсуд Києва засудив екс-директора туристичного агентства “Сім морів і океан” до двох років позбавлення волі, звільнивши її від покарання з випробувальним терміном на ті ж два роки. Жінку визнали винною в крадіжці грошей клієнта.

Cuba parrot

Незаміжня уродженка села Ланівка Стрийського району Львівської області з вищою освітою стала директором турагентства в червні 2013 року. А вже у вересні її спіймали на крадіжці частини грошей, внесених клієнтом за тур на Кубу, який коштував 63,68 тис. грн.

“Отримання зазначеної суми коштів ОСОБОЮ_2, як директора ТОВ “Сім морів та океан” від замовника – Поліщука І.В. підтверджується довіреністю від 21.09.2013″, – ідеться у вироку суду, який забув видалити прізвище туриста з відкритого інтернет-реєстру судових рішень.

Директорка повинна була внести всю суму на рахунок агенції в “Приватбанку”, але поклала туди лише 12 тис. грн.
“Решту суми, а саме 51 680 гривень, привласнила, тобто витратила на власні потреби”, встановив суд.

Свою провину в судовому засіданні жінка визнала й повністю підтвердила всі обставини.

Суд кваліфікував її злочин як умисні дії, які виразилися у привласненні чужого майна шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем.
Обставиною, пом’якшувальною покарання, суд визнав щире розкаяння обвинуваченої: “У скоєному розкаюється, просить суворо не карати, обіцяючи більше злочинів не вчиняти”.

Врахувавши ставлення до скоєного, визнання провини та дані про її особу, яка є раніше несудимою й характеризується формально позитивно, Оболонський суд 16 жовтня 2015 призначив екс-директорці “Семи морів і океану” покарання у вигляді позбавлення волі строком на 2 роки з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій строком на 2 роки, однак звільнив її від відбування основного покарання з встановленням іспитового строку на 2 роки.

Крім того, засуджена зобов’язана не виїжджати за межі України на постійне проживання без дозволу кримінально-виконавчої інспекції та періодично з’являтися на реєстрацію в цю інспекцію, а також залишатися під домашнім арештом до вступу вироку в законну силу.

Суд також стягнув з обвинуваченої на користь ТОВ “Сім морів і океан” 51,68 тис. грн. заподіяної шкоди і ще 6 тис. грн. процесуальних витрат.

Сайт “Турпрофі” нагадує, що 51,68 тис. грн. станом на 21 вересня 2013 року за курсом НБУ ($1 = 7,993 грн.) – це було 6,466 тис. доларів США. А за сьогоднішнім курсом стягнені 57 тисяч гривень – це всього 2550 доларів.

Facebook Comments

.

Прокоментувати