Російські туристи не хочуть їхати на Новий рік до Криму

Туроператори РФ отримують лише одиничні замовлення на новорічні тури до Криму, оскільки туристи чекають, коли на півострові розв’яжеться проблема забезпечення електроенергію.
А навіть після відкриття Путіним т. зв. “енергомоста” окупованому Криму бракує електрики – Україна так і не відновила колишніх поставок після підриву ЛЕП на Херсонщині.

Зимова Ялта

Зимова Ялта

“Через блекаут у туроператорів були ануляції турів, хоча й поодинокі. Деякі туристи достроково перервали свій відпочинок. Завантаження кримських об’єктів розміщення зараз нижче, ніж очікувалося. В деяких готелях розглядають можливість закриття на зиму, адже витрати зараз перевищують доходи…

Продажі новорічного Криму зараз сповільнились. Туроператори попереджають клієнтів про те, що відпочивати в Криму з маленькими дітьми поки не дуже комфортно.
За оцінками російських туроператорів, масового попиту на Новий рік у Криму немає”, – повідомляє Асоціація туроператорів Росії.

Нагадаємо, окупований Крим називали ймовірною альтернативою для російських туристів після закриття Єгипту й Туреччини.

Через брак інших варіантів у листопаді в першу десятку найпопулярніших напрямків відпочинку для росіян увійшла Абхазія. Також зросла кількість запитів на тури в Ізраїль, Індію, В’єтнам, Китай та Фінляндію, інформує “Росбалт”.

Читайте також у “Смаку подорожника”:
Російська фірма, яка возила туристів на війну в “ДНР”, тепер возитиме клієнтів в Сирію

Голова Ростуризму з двома віллами на Сейшелах:
“Море і пляж – це нав’язані стереотипи. Відпочивайте вдома”

Уряд РФ: росіянам шкідливо відпочивати за кордоном

Єгипет без росіян – рай чи пустка?
Тижневий тур з України на Червоне море можна купити навіть за $150

Facebook Comments

.

Прокоментувати