Єврокомісія назвала приблизний час запровадження безвізового режиму для України: ЛИПЕНЬ 2016-го

Безвізовий режим для України та Грузії почне діяти через декілька місяців після того, як Єврокомісія підготує законодавчі ініціативи щодо його запровадження.
Про це повідомив єврокомісар з міграції, внутрішніх справ та громадянства Дімітріс Аврамопулос на прес-конференції у Брюсселі, інформує кореспондент “Європейської правди”.

Unia_Europejska

Відповідаючи на запитання, коли почне діяти безвізовий режим і коли українці зможуть їздити до ЄС без віз, Аврамопулос сказав, що на початку 2016 року Єврокомісія запропонує на розгляд Європарламенту та Європейської Ради законодавчі ініціативи щодо запровадження безвізового режиму. Після цього, за словами єврокомісара, до остаточного ухвалення рішення щодо скасування віз пройде декілька місяців.

На уточнююче питання, чи можливе ухвалення рішення до літа, посадовець відповів так: “Кілька місяців. Від трьох до семи місяців. Це залежить від прогресу”.

Редактор “Європравди” Сергій Сидоренко про приблизну дату, коли можна буде їздити в Шенгенську зону без віз, пише так:
“Найімовірніше, це станеться в останню декаду липня 2016 року. (Плюс-мінус 24 липня – зазначає Сергій у своєму Facebook). Ще є шанс, що ця дата буде скоригована – для цього ЄС доведеться піти на порушення власної процедури. Але не факт, що Брюссель на це погодиться.
Тобто на ЧЄ-2016, найшвидше, просто “за паспортом” поїхати не вийде”.

Як відомо, Європейська комісія сьогодні, 18 грудня 2015, остаточно ухвалила позитивний звіт з виконання Україною вимог Плану дії візової лібералізації.

Читайте також у “Смаку подорожника”:
Чому Британія відмовила у візі українському депутату-мільйонеру

Facebook Comments

.

Прокоментувати