МАУ привітала свого 30-мільйонного пасажира. І планує в 2016 році перевезти 5,5 млн.

Сьогодні, 27 січня 2016 року, авіакомпанія “Міжнародні авіалінії України” досягла “круглої” позначки – 30 мільйонів перевезених пасажирів.
Ювілейним клієнтом МАУ стала пасажирка рейсу PS415 Київ – Мюнхен, учасниця програми лояльності для часто літаючих пасажирів МАУ “Панорама клуб” Юлія Дмитрієва.

mau_uia_stairs

Церемонія вітання ювілейного пасажира МАУ відбулася у зоні реєстрації авіакомпанії МАУ в терміналі D аеропорту “Бориспіль”.
Корпоративний прес-секретар МАУ Євгенія Сацька зустріла пасажира біля стійки реєстрації, від імені авіакомпанії вручивши 30-мільйонному клієнту гравюру, сертифікат на наступний переліт на двох у бізнес-класі будь-яким власним середньомагістральним міжнародним рейсом МАУ, сертифікат на картку учасника “Панорама клуб Premium”, а також запрошення на двох до бізнес-лаунджу.
Окрім того, на борту на Юлію та її чоловіка чекав ще один сюрприз – підвищення класу обслуговування до бізнес-класу і персональне привітання від командира та всього екіпажу рейсу.

“Здається, зовсім нещодавно – у жовтні 2013 року – ми зустрічали свого 20-мільйонного пасажира, – зазначила Євгенія Сацька. – І ось, лише два роки по тому, авіакомпанія досягла нового рекорду. Ми вдячні нашим клієнтам з України, країн Європи, Близького Сходу, СНД та США за те, що вони обирають МАУ. Від усієї душі бажаємо кожному здійснити свої мрії про подорожі”.

Як повідомляє сайт компанії, у 2015 році рейсами МАУ перевезено 4,8 мільйона пасажирів, що перевищує аналогічні показники 2014-го і докризового 2013-го на 1 мільйон та 300 тисяч пасажирів відповідно.

У 2016 році авіакомпанія розраховує подолати 5-мільйонний рубіж, продемонструвати 17%- зростання пасажиропотоку і вийти на показник 5,5 мільйона перевезених пасажирів.

Facebook Comments

.

Прокоментувати