90-річна хвора на рак американка замість лікарні обрала подорож країнами й континентами

Норма в Космічному центрі Кеннеді

Норма в Космічному центрі Кеннеді

Мешканка штату Мічиган відмовилася від лікування діагностованого в неї онкозахворювання на користь подорожі різними країнами й континентами з відвідуванням культових пам’яток.
Як пише Metro, на сторінку в Facebook, присвячену поїздці 90-річної жінки, підписалися вже понад 63 тисяч осіб.

Жінка на ім’я Норма (прізвище видання не уточнює) дізналася про свою хворобу незабаром після того, як помер від раку її чоловік Лео.
“Мені 90 років, так що я умиваю руки”, — відповіла американка лікарям на пропозицію хірургічного видалення пухлини матки.

Замість госпіталізації Норма відправилася разом з сином Тімом, його дружиною Ремі і пуделем Рінго в поїздку по США у фургоні для кемпінгу, а потім в інші країни (сім’я з’їздила в Китай і Європу).

За півроку, що минули з початку мандрів, тільки в США родина відвідала такі місця, як Музей НЛО в штаті Нью-Мехіко, національний парк “Гранд-каньйон”, Космічний центр Кеннеді, парк розваг Disney World. Норма також побувала на пляжах Флориди, зупинившись у п’ятизірковому готелі, політала на повітряній кулі і пройшлася по розважальних закладах Бурбон-стріт у Новому Орлеані.

“У Норми зараз нічого не болить, її розум гострий, вона обожнює подорожувати, і з нею дуже легко», — розповіла невістка американки.
За її словами, ракові симптоми навіть зменшилися з початку поїздки. Лікарі дозволили Нормі подорожувати і згодом визнали, що радикальне лікування могло вбити стару жінку.

Читайте також у “Смаку подорожника”:
Літня американка вже 17 років живе в безперервних морських круїзах

Facebook Comments

.

Прокоментувати