На Балеарах з літа вводять туристичний податок за кожен нічліг

Пляж Cala Comte (Ібіца, Балеарські острови, Іспанія)

Пляж Cala Comte (Ібіца, Балеарські острови, Іспанія)

Поїздка у “високий сезон” на Балеарські острови тепер вимагатиме додаткових витрат: тут запроваджують туристичний податок.
Починаючи з 1 липня 2016 року, туристам старше 15 років доведеться заплатити від 25 центів до 2 євро за кожну ніч, проведену в готелях на Балеарах.

Очікується, що нововведення приноситиме в місцевий бюджет до 8 млн. євро в рік. Ці кошти керівництво автономії розраховує витратити на збереження природи островів.

При цьому влада Іспанії не надто вітає такий крок, припускаючи, що це може відлякати туристів, тоді як наразі на Балеарах і загалом в Іспанії спостерігається туристичний бум.

Варто відзначити, що досі туристичний податок з-поміж усіх іспанських територій діяв лише в Каталонії.

Балеарський архіпелаг у Середземному морі складається з чотирьох великих островів – Майорка, Менорка, Івіса й Форментера.

Балеарські острови в 2014 році були третьою найбільш відвідуваною автономією в Іспанії (після Каталонії й Канар) – сюди прямувало близько 17,5% усіх туристів, або більше 11 мільйонів осіб. Дохід автономії від туризму склав 10 млрд. 380 млн. євро, що становило приблизно половину регіонального ВВП.

Читайте також у “Смаку подорожника”:
Іспанія вийшла на третє місце в списку лідерів в’їзного туризму

Готель у Twitter-стилістиці запрошує на Майорку. ФОТОРЕПОРТАЖ

В Італії істотно підвищується туристичний податок на проживання в готелях і апартаментах

Facebook Comments

Прокоментувати