Ісландія і Ліхтенштейн – найбезпечніші країни світу для іноземних туристів

Ісландія

Ісландія

Міністерство закордонних справ Великої Британії склало перелік країн, найбільш безпечних для туристичної поїздки. До першої п’ятірки увійшли Польща й Словенія, а лідирує Ісландія.

Як свідчать нещодавні теракти в Парижі та Брюсселі, у повній безпеці зараз не можна почуватися ніде. Але все ж є країни, які на тлі інших поки що залишаються спокійними й тихими.
І перед тим як планувати відпустку або інші поїздки, британське зовнішньополітичне відомство наполегливо рекомендує зазирнути в розділ Поради щодо закордонних поїздок на сайті МЗС.

Обравши певну країну чи територію (загалом у списку їх 225), можна ознайомитися з детальною інформацією про те, наскільки безпечно туди їхати. Враховано рівень терористичної загрози, злочинності, епідеміологічної безпеки тощо.

Скажімо, в Україні британське МЗС категорично застерігає від будь-яких поїздок на територію Донецької та Луганської областей і Криму.

У Київ та інші регіони їхати “дозволяють”, але радять уникати велелюдних зібрань та демонстрацій і перед поїздкою ретельно ознайомитися з повідомленнями у пресі. А також стежити за оновленнями цього самого розділу на сайті МЗС, адже “події в Україні швидко змінюються”.

Що ж до країн, куди їхати досить безпечно, то серед них є й такі прекрасні туристичні напрямки, як Нова Зеландія, Домініканська Республіка, Чилі, Тувалу й навіть Куба.

А топ-10 найбільш безпечних туристичних напрямків світу має такий вигляд:

  1. Ісландія
  2. Ліхтенштейн
  3. Мальта
  4. Польща
  5. Словенія
  6. Багамські острови
  7. Коста-Рика
  8. Фіджі
  9. Сейшельські острови
  10. Японія

Читайте також у “Смаку подорожника”:
Рейтинг “найщасливіших міст Європи”: найбільше задоволених городян живе на півночі

Топ-10 визначних місць світу-2015 від TripAdvisor: Ангкор, тюрма, Золоті Ворота та інші. ФОТО

“Смак подорожника” © 2016

Facebook Comments

Прокоментувати