В аудіогіди литовських автобусів City-Tour додали українську мову

Екскурсійний автобус Valandele у Вільнюсі

Екскурсійний автобус Valandele у Вільнюсі

Українська мова відтепер доступна серед інших мов в аудіогідах екскурсійних автобусів у Вільнюсі – столиці Литви. Про це повідомляється на сторінці проекту Guide-UA у “Фейсбуці”.

“4 травня у Вільнюсі стартував великий екскурсійний автобус компанії «Valandėlė» з аудіогідом українською мовою, що реалізовано спільно групою українських волонтерів «Guide-UA» та керівництвом компанії «Valandėlė» за партнерства МЗС України.
У церемонії початку використання української мови взяли участь посол України в Литві Володимир Яценківський, директор «Valandėlė» Арніс Станкевичюс, президент Литовської туристичної палати Жидре Гавелене, представники литовської громадськості, іноземні туристи та журналісти провідних литовських ЗМІ”, – йдеться у повідомленні.

Варто зазначити, що Guide UA – некомерційний волонтерський проект, присвячений розповсюдженню інформації українською мовою для туристів у цілому світі.
Головною метою проекту є зробити українську мову доступною в аудіогідах екскурсійних автобусів (City-Tour-Buses) європейських столиць.
У лютому 2016 року проект успішно стартував у столиці Чехії Празі.

Читайте також у “Смаку подорожника”:
У Мілані запустили старі туристичні трамваї типу Hop-On Hop-Off

Facebook Comments

.

Прокоментувати