Революція в Німеччині: нарешті з’явиться Wi-Fi в публічних місцях

wifi31

Уряд Німеччини внесе поправки в законодавство, які дозволять відкрити безкоштовні точки доступу до інтернету через Wi-Fi в публічних місцях. Про це повідомляє AFP.

Згідно з останніми даними, в Німеччині на кожні 100 000 жителів припадає всього дві відкриті точки Wi-Fi, порівняно з 10 у Швеції та 29 у Великій Британії.
Тільки 39% користувачів інтернету в Німеччині виходять в онлайн через Wi-Fi за межами своїх будинків. Відповідно, відсутність бездротового інтернету в ФРН створює багато незручностей для туристів.

Це пов’язано з суворим законодавством, спрямованим на боротьбу з піратським контентом, згідно з яким відповідальність за нелегально отриманий чи інший протизаконний контент – наприклад, за дитячу порнографію – лягає не на кінцевого користувача, а на власника мережі.

Згідно з домовленістю, досягнутою цього тижня в рамках “великої коаліції” Німеччини, до законодавства будуть внесені поправки, згідно з якими безкоштовний Wi-Fi і його постачальники будуть розглядатися як провайдери – тобто постачальники бездротового інтернету не нестимуть відповідальності за користувачів.

Це правило діятиме для тих, хто безкоштовно пропонує доступ до свого Wi-Fi – чи то власник ресторану, який дозволяє клієнтам підключатися онлайн, чи доброзичливий мешканець, який передасть іншим пароль на свій доступ в інтернет.

Пропозиція має бути розглянута німецьким урядом, перед тим як її передадуть до парламенту. Таким чином, нові поправки набудуть чинності не раніше осені.

Читайте також у “Смаку подорожника”:
Більшість туристів готові відмовитися від сніданку в готелі заради безплатного Wi-Fi

Україна увійшла в світову трійку призерів за якістю й доступністю Wi-Fi у готелях

Цифрова революція в Тель-Авіві: майже все місто покрилося точками безплатного Wi-Fi

Facebook Comments

Прокоментувати