В Іспанії вперше за 30 років на кориді загинув тореадор. ВІДЕО

Сцена загибелі Віктора Барріо

Сцена загибелі Віктора Барріо

В Іспанії вперше за більш як 30 років під час кориди загинув тореадор. Сталося це в суботу, 9 липня, у місті Теруель (автономна спільнота Арагон), де під час бою з биком отримав смертельну травму 29-річний тореро із Сеговії Віктор Барріо.

Барріо виступав на арені з 2008 року, а саме як тореадор – з 2012-го, і мав не одну нагороду за тореадорську майстерність, хоча прийшов у професію досить пізно як для цього фаху.

Але цього разу улюбленець публіки зробив дрібну похибку, і могутній бик Лоренсо спершу сильно вдарив його рогом, а потім наступив на груди, повідомляє “Новинарня” з посиланням на Daily News.

Це сталося на очах у сотень тисяч глядачів, адже бій Барріо з биком у прямому ефірі транслювало іспанське телебачення.

Тореадора негайно доставили до лікарні, але лікарі не змогли врятувати йому життя – поранений помер, не приходячи до тями.

Прем’єр-міністр Іспанії Маріано Рахой у своєму “Твіттері” висловив співчуття родині загиблого.

Віктор Барріо

Віктор Барріо

До загибелі Віктора Барріо бики не перемагали матадорів упродовж трьох десятиліть – після того як у Мадриді 1985 року корида завершилася смертю відомого тореро Хосе Куберо на прізвисько Їйо.

У світі останній такий випадок було зафіксовано 1987 року – тоді в Колумбії загинув тореадор Хосе Еслава Касерес.

У травні та вересні 1992 року під час кориди на арені в Севільї загинули двоє бандерильєро (помічники матадора, які дратують бика, встромляючи йому в холку гострі дротики – бандерильї).

Загалом у ХХ сторіччі під час боїв із биками загинуло 33 матадори.

Відео з кориди у Теруелі, де загинув Віктор Барріо
ОБЕРЕЖНО! Містить сцени насильства та жорстокості!

В Іспанії відбувається до 2000 корид на рік, хоча це число поступово зменшується. Захисники тварин давно вимагають заборонити бій із биками як жорстоке й безглузде явище, тоді як прихильники кориди наголошують на тому, що для Іспанії це історична й навіть мистецька традиція. До того ж це дійство привертає увагу тисяч туристів із різних куточків світу.

У 2010 році Каталонія стала другим після Канарських островів регіоном Іспанії, де кориду офіційно заборонили.

Нинішня трагедія в Теруелі сталася під час фестивалю Анхеля, який після загибелі Барріо було зупинено.

На початку липня в Іспанії відбувається багато фестивалів за участю биків. І якщо людські жертви під час кориди – вкрай рідкісне явище, то традиційні “забіги з биками” завершуються летальними випадками значно частіше.

Читайте у “Смаку подорожника”:
Забіги з биками в Іспанії: у Памплоні на фестивалі Сан-Фермін травмовані туристи,
під Аліканте загинув іспанець. ФОТО

Facebook Comments

Прокоментувати