Air France і KLM запровадили окрему плату за багаж на рейсах з України

klm-field

Тарифи економічного класу авіакомпаній Air France і KLM на рейсах в Україну тепер не включають перевезення багажу. Згідно з новими умовами, безкоштовно в салон тепер можна взяти тільки ручну поклажу, повідомляє avianews.com.

Нововведення поширюється як на прямі рейси між Києвом, Парижем і Амстердамом, так і на стикувальні рейси в інші міста Європи.

Норма ручної поклажі для обох авіаперевізників включає одну валізу з габаритами до 55х35х25 см, а також один невеликий предмет, наприклад, дамську сумочку або сумку для ноутбука.
Загальна вага двох предметів не повинна перевищувати 12 кг.

Читайте також у “Смаку подорожника”
Консультація “СП”: що можна перевозити в ручній поклажі

Перевезення багажу обійдеться в 25 євро за валізу до 23 кг в одну сторону при замовленні заздалегідь і 35 євро в аеропорту у KLM.
У Air France цифри аналогічні, однак стягуються в доларах відповідно до багажного калькулятора на сайті авіаперевізника.

На європейських рейсах Air France і KLM ввели тарифи без багажу ще 2013 року, але рейси до Києва досі були винятком – на них багаж входив у вартість квитків.

Нагадаємо, в лютому 2016 року авіакомпанія “Міжнародні авіалінії України” в тестовому режимі запровадила тарифи без багажу, а з 6 червня квитки за такими тарифами продаються на всі середньомагістральні рейси авіаперевізника за винятком внутрішніх.

Лінії Київ-Амстердам і Київ-Париж KLM та Air France експлуатують спільно з МАУ за код-шерінговою угодою.

Раніше тарифи, що не включають багаж, на рейсах в Україну ввели Lufthansa, Austrian, LOT, British Airways і Aegean Airlines.

Читайте також у “Смаку подорожника”:
Що потрібно знати про норми перевезення багажу в лоукостах
та провідних авіакомпаніях України

Поради туристам: що робити, якщо в аеропорту пропав багаж

Facebook Comments

.

Прокоментувати