Після перемоги Трампа американці масово зацікавилися імміграцією в Канаду й Нову Зеландію

Дональд Трамп і Хілларі Клінтон

Дональд Трамп і Хілларі Клінтон

Таке сталося, мабуть, уперше в історії Сполучених Штатів Америки. У вівторок, 9 листопада, замість звичних запитів “як емігрувати у США“, пошукові системи переповнили розпачливі запитання, “як емігрувати зі США”.

Американці завалили пошуковик Google питаннями про еміграцію одразу після того, як одіозний кандидат від Республіканської партії Дональд Трамп вирвався в лідери президентської гонки за попереднім підрахунком голосів, повідомляє The Daily Telegraph.

Найбільше запитів стосувалися переїзду в сусідню Канаду. Сайт канадської міграційної служби навіть не витримав надмірної цікавості громадян США і “завалився”.

А вже після того, як перемога Трампа на виборах стала безсумнівною, небачений сплеск відвідування було зафіксовано й на сайті імміграційної служби Нової Зеландії.
За першу добу після виборів на нього зайшли понад 56 тисяч користувачів зі США. Тоді як звичайна відвідуваність на цьому сайті становить трохи більше ніж 2 тисяч користувачів на день, повідомляє The Guardian.

Крім того, за день 7 тисяч американських громадян чітко вказали на сайті, що у них є інтерес до роботи в Новій Зеландії, вивчення цієї країни або до вкладення інвестицій. Це вдвічі більше, ніж середня кількість зареєстрованих користувачів на місяць.

На інший офіційний новозеландський сайт, який наводить поради щодо життя і роботи в Новій Зеландії, за добу зайшло понад 70 тисяч користувачів зі США (порівняно з традиційними в середньому 1,5 тисячі на день).

Сплеск інтересу з боку американців почався приблизно за місяць до виборів, коли стало очевидно, що Дональд Трамп має реальні шанси стати наступним президентом після  Обами.

Президентські вибори у США відбулися 8 листопада. За Білий дім боролися непередбачуваний республіканець Дональд Трамп і колишня держсекретар, демократка Гілларі Клінтон.
Трамп визнаний переможцем із 279 голосами виборників (необхідно 270); у Клінтон – 228.

Читайте також у “Смаку подорожника”:
Силовики викрили злочинну тернопільську турфірму,
яка незаконно продавала “грін-карти” до США

У США відбитки пальців потрібно буде здавати і при виїзді з країни

Facebook Comments

.

Прокоментувати