В Андалусії відвідувачів хочуть поїти безплатно, – законопроект

restaurant in Malaga - el Trillo

restaurant in Malaga – el Trillo

В Андалусії (Іспанія) розроблено проект закону місцевого рівня, згідно з яким у ресторанах, барах та кафе автономного співтовариства питна вода пропонуватиметься відвідувачам безкоштовно.

Причому проектом передбачено не тільки подавати необхідний об’єм води людині, котра сидить за столом і щось замовляє (з наміром заплатити), а й розміщувати ємності зовні ресторану, в безпосередній близькості до нього.

Автономний уряд вважає, що надана населенню можливість пити воду в закладах харчування безкоштовно допомагатиме в боротьбі із зайвою вагою місцевого населення.
Великий об’єм рідини, на думку авторів проекту, приглушить відчуття голоду в тих, хто звик постійно їсти та не має достатньої сили волі перебороти шкідливу звичку.

Проект, поданий до парламенту автономії для обговорення, включає також вимогу щодо безкоштовної видачі охолодженої питної води в автоматах, які продають чіпси, шоколад та ін.

За інформацією порталу 20 minutos, для обговорення й ухвалення остаточного рішення з проводу зазначеного проекту законодавцям Андалусії знадобиться 5—6 місяців.

Андалусія – іспанське автономне співтовариство, що складається з провінцій Альмерія, Кадіс, Кордова, Гранада, Уельва, Хаен, Малага і Севілья. Її столицею є місто Севілья.
Андалусія розташована на південно-західному краю Європи, на півдні омивається Гібралтарською протокою і Середземним морем, на заході межує з Португалією та Атлантичним океаном.

Читайте також у “Смаку подорожника”:
Кордова: старовинне величне місто трьох релігій, де тепер проходить чемпіонат патіо

Нові об’єкти Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО: наші враження про дольмени іспанської Антекери

Facebook Comments

Прокоментувати