Рада ЄС затвердила “безвіз” для українців. Поїдемо через місяць

 

Рада Європейського Союзу остаточно затвердила рішення про надання громадянам України безвізового режиму. Як передає “Новинарня“, про це на засіданні Кабміну повідомив прем’єр Володимир Гройсман.

Законодавчий акт Європейського парламенту та Євроради 11 травня затверджено без обговорення згідно з порядком денним. У ньому йдеться про “звільнення від віз громадян ЄС під час поїздок в Україну та українських власників біометричних паспортів під час поїздок до ЄС”.

Відповідне рішення ухвалено у Брюсселі в рамках засідання непрофільної Ради ЄС – з питань сільського господарства та рибальства.
Як відомо, якщо проти ухвалення рішення не виступає жодна держава Євросоюзу, питання виносять для технічного затвердження на засідання непрофільної Ради ЄС, що прискорює процедуру.

Тепер президенти Європарламенту та Ради ЄС мають підписати остаточний акт у ЄП 17 травня.

Після цього підписання законодавчий акт буде оприлюднений в Офіційному журналі ЄС і набуде чинності через 20 днів – орієнтовно 11 червня.

Рада ЄС вже анонсувала введення безвізу для України, опублікувавши пояснювальний відео.

Як повідомляв “Смак подорожника”, Європарламент 6 квітня підтримав пропозицію Європейської комісії надати Україні безвізовий режим. 26 квітня Комітет постійних представників країн – членів ЄС (COREPER) підтвердив це рішення.

Читайте також:
Безвіз із ЄС дозволить українцям вільно подорожувати до 34 країн, – МЗС

З початку дії безвізу до ЄС не пустили лише 0,2% грузинських мандрівників

Facebook Comments
 

Прокоментувати