Ryanair почав продавати квитки зі стиковкою

Найбільший лоукостовий авіаперевізник Європи – ірландський Ryanair – уперше офіційно запустив продаж квитків на свої рейси зі стикуванням.

Про це повідомляє avianews.com.

На даний момент пересадки доступні через римський аеропорт “Ф’юмічіно”. У разі, якщо пасажир подорожує з багажем, його речі будуть зареєстровані до кінцевої точки маршруту і перевантажені у “Ф’юмічіно” службами аеропорту.

Мінімально допустимий час стикування між рейсами Ryanair у рамках єдиного бронювання становить 150 хвилин, максимальний – 6 годин.

ry-peresadka

Квиток, куплений на рейс Ryanair з пересадкою в рамках єдиного бронювання, виходить дорожчим, ніж якщо купувати два квитки на кожен сегмент окремо. Залежно від напрямку, сума переплати може становити 8-15 євро в один бік.

Наприклад, квиток із Мальти в Барселону з пересадкою в Римі на 22 червня коштує 76,59 євро.

ry-peresadka1

Якщо ж окремо купувати два квитки (Мальта-Рим + Рим-Барселона) на те саме число, вони коштуватимуть 19,60 и 41,99 євро.

Тобто економія становить 15 євро.

ry-peresadka2

ry-peresadka3

Проте в разі купівлі єдиного квитка відповідає за збереження пересадки. Тобто навіть якщо перший рейс буде скасований або запізниться, Ryanair перебронює мандрівника на наступний рейс або доставить в початковий пункт подорожі і поверне гроші.

Також пасажири зможуть пропускати сегменти перельоту в рамках свого бронювання. При цьому наступні перельоти, на відміну від практики класичних авіакомпаній, через неявку на рейс скасовуватися не будуть.

Раніше Ryanair працював в сегменті ультра-лоукостів. Дана модель передбачала перельоти тільки з точки в точку. Авіакомпанія не продавала квитки зі стиковками в рамках єдиного бронювання, а також не забезпечувала перевантаження багажу службами аеропорту без участі пасажира.

Читайте також у “Смаку подорожника”:

Ryanair прийде в Україну на два місяці раніше. Квитки – від 25 євро

Facebook Comments
 

Прокоментувати