Українцям офіційно дозволили в’їжджати в Туреччину за новим внутрішнім паспортом

ID-картка, вона ж новий внутрішній пластиковий паспорт громадянина України

ID-картка, вона ж новий внутрішній пластиковий паспорт громадянина України

У Туреччині офіційно опубліковано рішення, яким новий внутрішній український паспорт визнано чинним як в’їзний документ для поїздок у Туреччину.
На практиці воно набуде чинності після повідомлення МЗС про дату початку дії нового правила.

Про це повідомив голова Державної міграційної служби Максим Соколюк у “Фейсбуці“.

“Турецька влада 20 травня офіційно опублікувала рішення 2017/10324 про внесення змін до порядку взаємних поїздок і визнання нового (внутрішнього) українського паспорта (ID-картки) як проїзного документа (travel document) для поїздок громадян України до Туреччини”, – написав Соколюк.

Чекаємо ноти МЗС з офіційною датою початку поїздок. Я думаю, один-два тижні“, – додав голова ДМС.

За словами Соколюка, українці вже оформили понад 550 тисяч нових ID-карток. І щодня новий внутрішній паспорт оформляють ще по 5-6 тисяч громадян України.

У березні 2017 рок Україна і Туреччина підписали угоду про внесення змін до Угоди про умови взаємних поїздок громадян. Оновлений документ передбачає, що громадяни України та громадяни Турецької Республіки, які користуються ID-картами з безконтактним електронним носієм, матимуть змогу в’їжджати, виїжджати, прямувати транзитом та перебувати без віз на території Туреччини та України відповідно строком до 90 днів протягом 180 днів.

Сьогодні між Україною та Туреччиною діє безвізовий режим, однак при перетині кордону українцям необхідно мати закордонний паспорт.

Читайте також у “Смаку подорожника”:

Українці відтепер можуть перебувати в Туреччині без віз 90 днів

Facebook Comments

.

Прокоментувати