Wizz Air скасовує плату за ручну поклажу

wizz-air_plane_3

Угорська лоукостова авіакомпанія Wizz Air оголосила про скасування плати за ручну поклажу на рейсах, які будуть виконуватися з 29 жовтня 2017 року.

Одночасно скасовується розподіл ручної поклажі на платну велику (56х45х25 см) і безплатну малу (42х32х25 см).

Тепер розміри ручної поклажі, яку можна безкоштовно взяти з собою в салон літака, у Wizz Air становитимуть не більш ніж 55х40х23 см, максимальна вага – до 10 кг.

Ті пасажири, які вже встигли придбати квитки на рейси після 29 жовтня й оплатили перевезення великої ручної поклажі, отримають на свій Wizz рахунок* компенсацію в розмірі 120% від заплаченої суми, обіцяють на офіційному сайті авіакомпанії.

*кошти на Wizz рахунку можна використовувати тільки для оплати квитків та послуг Wizz Air

 

Паралельно з 29 жовтня Wizz Air трохи змінює умови послуги пріоритетної посадки Wizz Priority. Пасажири, які її оплатили, крім можливості потрапити на борт літака в першу чергу і права провозити другий предмет ручної поклажі з габаритами до 40х30х18 см отримають також гарантовану можливість узяти в салон основний предмет ручної поклажі з габаритами 55х40х23 см.

Тоді як ручна поклажа інших пасажирів у разі нестачі місця на багажних полицях в салоні біля виходу на посадку може бути безкоштовно перереєстрована як багаж (тобто взяти її з собою не вийде – речі занесуть у багажний відсік і видадуть вам по завершенні польоту).

За таким принципом працює головний конкурент угорської Wizz Air – ірландський лоукостер Ryanair (який при цьому дозволяє пронести в салон не лише “пріоритетним”, а й усім іншим пасажирам ще один невеликий предмет ручної поклажі – ноутбук, фото- або відеокамеру у футлярі, маленьку жіночу сумочку тощо).

Правила перевезення ручної поклажі до 29 жовтня 2017 року:

wizzair_luggage-old

Правила перевезення ручної поклажі з 29 жовтня 2017 року:

wizzair_luggage

Wizz Air став першим перевізником у Європі, який 2012 року запровадив плату за ручну поклажу.

Спочатку такий збір в порядку експерименту стягувався  тільки на маршруті Катовіце-Лондон, а через кілька місяців був поширений на всю маршрутну мережу Wizz Air –  за винятком рейсів, які виконувала дочірня компанія Wizz Air Ukraine.

Нагадаємо, авіакомпанія “Візз ейр Україна” припинила своє існування з 20 квітня 2015 року.

Читайте також:

Wizz Air відкриває нові напрямки з Києва – Лісабон і Таллінн

“Смак подорожника” © 2017

Facebook Comments

.

Прокоментувати