Померла ще одна жінка, поранена під час нападу на готель у Хургаді

Holidays at Sunny Days El Palacio Resort Hotel in Hurghada, Egypt

Holidays at Sunny Days El Palacio Resort Hotel in Hurghada, Egypt

Лікарі не змогли врятувати життя громадянки Чехії, яка два тижня тому отримала поранення під час нападу на єгипетському курорті Хургада.

Про це повідомив міністр охорони здоров’я Чехії Мирослав Людвік, інформує видання “Novinky”.

“Мені прикро повідомляти, що всі зусилля лікарів були недостатніми і жінка програла боротьбу за власне життя”, — сказав він.

Стан жінки різко погіршився на початку цього тижня, тому її так і не змогли перевести з Єгипту для лікування на батьківщину.

Як повідомляв “Смак подорожника”, 14 липня єгиптянин з ножем напав на відпочивальників у готелі Sunny Days El Palacio в Хургаді, припливши з громадського пляжу. Поліція арештувала нападника.
Жертвами нападу стали дві громадянки Німеччини. Нападник поранив ще чотирьох чи п’ятьох туристів, серед яких двоє громадян Чехії і двоє – Вірменії.
Перші повідомлення про загиблих громадян України не підтвердилися. Серед поранених була Олена Михайленко, яка народилася в Україні, але є громадянкою Російської Федерації. Жінка отримала кілька ножових поранень. За даними деяких ЗМІ, вона полетіла на відпочинок у Єгипет з київського аеропорту “Бориспіль”.

Facebook Comments
 

Прокоментувати