Головного “комуніста” України помітили в аеропорту Барселони з ящиком вина

Голова забороненої в Україні Компартії Петро Симоненко відпочивав на середземноморському узбережжі Іспанії, звідки повіз в Україну ящик вина.
Як передає “Новинарня”, про це написала у “Фейсбуці” народна депутатка Марія Іонова.

Вона зустріла Симоненка в аеропорту Барселони на відліт і зняла його на фото.

Петро Симоненко в аеропорту Барселони. Фото: ФБ Марія Іонова

Іонова зазначила, що Симоненко, який є ворогом європейської інтеграції України, не гребує відпочивати саме в ЄС, а не в Росії.

“Ніколи не зрозумію, чому ці всі ненависники ЄС відпочивають в ЄС, а не в Криму.
В аеропорті Барселони Симоненко власною персоною, ми його часто в Страсбурзі бачимо і на російських ток-шоу, де він рве сорочку за окупацію”, – написала Іонова – заступниця голови Комітету Верховної Ради України з питань європейської інтеграції.

“Гарно мати українське громадянство і користуватись безвізом… Але шкода, що цей політик, який ненавидить Україну, досі вільно пересувається світом по ненавмисному йому українському паспорту”, – зауважила депутатка.

За її словами, “іспанське вино – бо ж в РФ європейські продукти під санкціями”.

У коментарях перша заступниця голови Верховної Ради Ірина Геращенко додала: “А чому ці “таваріщі” продовжують відпочивати в ненависній їм Європі, а не в Сочі чи Криму, окупацію якого вони так радо підтримали? Так зручно – з українським безвізовим паспортом, за російські гонорари, в ненависній, але такій красивій, френдлі, зручній і смачній Європі”.

Читайте також у “Смаку подорожника”:

За майже два місяці безвізу відмову в перетині кордону з ЄС отримали 0,03% українських мандрівників

 

Facebook Comments

Прокоментувати