США призупинили видачу неімміграційних віз громадянам Росії

Посольство США в Росії призупинило видачу неімміграційних віз по всій території РФ.

Про це повідомляє сайт дипмісії. Такий крок у відомстві аргументували тим, що “рішення російської сторони скоротити чисельність співробітників дипломатичної місії США в Російській Федерації ставить під сумнів серйозність прагнення Росії до поліпшення двосторонніх відносин”.

“У зв’язку із заходами, вжитими Російською Федерацією щодо обмеження чисельності співробітників дипломатичної місії США в РФ, починаючи з 23 серпня 2017 року процедура видачі неімміграційних віз по всій Росії буде припинена”, – зазначається в повідомленні.

У посольстві також зазначають, що з 1 вересня 2017 року процедура видачі віз відноситься, але тільки в Москві. У консульствах США в інших регіонах РФ видачу неімміграційних віз буде припинено на невизначений термін.

Також зазначається, що раніше призначені співбесіди на отримання візи США будуть скасовані. А ті, хто вже подав документи на оформлення візи, будуть проінформовані про те, яким чином вони зможуть перепризначити співбесіду.

“Ми збережемо чисельність співробітників дипмісії на рівні, необхідному для виконання ключових функцій наших диппредставництв”, – зазначили у посольстві.

Наприкінці липня міністерство закордонних справ РФ видало заяву з вимогою до США скоротити свій дипломатичний персонал в РФ. До вересня у посольстві та консульствах США в Росії має залишитися загалом не більше 455 американських дипломатів.

Ця вимога тягне за собою звільнення з роботи в американській дипмісії в Росії 755 осіб, у тому числі громадян РФ.

Нагадаємо, у 2016 році зі США було вислано 35 російських дипломатів у рамках додаткових санкцій щодо Росії у зв’язку з втручанням російських хакерів у президентські вибори в Сполучених Штатах.

Facebook Comments

.

Прокоментувати