Екскурсійні автобуси в Берліні тепер мають гід українською мовою

Berlin City Circle bus

На всіх 30 екскурсійних автобусах “Berlin City Circle” з понеділка, 6 листопада, можна дізнатися про визначні пам’ятки німецької столиці  українською мовою.

Як повідомляє “Укрінформ”, на перший такий автобус посол України в ФРН Андрій Мельник та керівник туристичного підприємства Міхаель Грефе урочисто наклеїли український прапорець.

“Зараз у нас є [аудіо]гіди 21 іноземною мовою, і ми горді, що тепер такий є і українською. Ми сподіваємося, що це приверне нових туристів”, – сказав Грефе про звуковий супровід екскурсій на автобусах “Berlin City Circle”.

Статистика подорожей на жовтих туристичних автобусах гостями з різних країн не ведеться, але, за оцінками керівника компанії, українські пасажири становлять близько 3-5 відсотків загального числа. Тепер їх буде більше, сподівається Грефе.

Автобуси “Berlin City Circle” виходять на маршрути найцікавішими місцями столиця кожні 10 хвилин з 10 до 18 години. За рік ними користуються понад 100 тисяч гостей.

Аудіорозповіді понад 20 мовами, які можна слухати по ходу руху автобусів, відрізняються з урахуванням того, що більше цікавить туристів із різних країн. Також є німецько- та англомовні гіди спеціально для дітей.

Berlin City Circle bus 2Квиток на денний тур автобусом “City Circle” на основний маршрут із 18 зупинок по Берліну для дорослих – віком від 15 років – коштує 20 євро (замість стандартних 22 євро), якщо купити його онлайн.
Тривалість поїздки – 2 год. 25 хв.

Дводенний такий квиток коштує 24 євро.

Тариф для дітей 7-14 років – відповідно, 10 і 12€.

Сімейний квиток (макс. 2 Adults + 3 Kids) на один день коштує 49€, на два дні – 59€.

Квиток на маршрут “Берлінська стіна” (12 зупинок) – 14 або 16 євро.

Великий маршрут із 30 зупинок – 30 або 32 євро.

Як відомо, на кругових туристичних автобусах типу “hop on hop off” можна сходити біля різних визначних місць і сідати на наступний автобус за ціною одного квитка.

Робота над тим, щоб україномовний гід з’явився в найбільшій в Берліні автобусній туристичній компанії, велася не один місяць, розповів Андрій Мельник.

“Ми не зупинятимемося на цьому і в наступному році плануємо зробити аудіогіди в головних музеях Берліна. Можливо, і в приміщенні Бундестагу, який щороку відвідують понад 3 мільйони туристів”, – розповів посол.

Слід зазначити, що україномовний гід на “Berlin City Circle” з’явився в Рік української мови у ФРН.

Читайте також у “Смаку подорожника”:
В аудіогіди литовських автобусів City-Tour додали українську мову

 

Facebook Comments

Прокоментувати