Фахівці розповіли, коли найдешевше бронювати авіаквитки

traveller

Досвідчені мандрівники добре знають, що авіаквитки найвигідніше бронювати заздалегідь. А тепер стали відомі й конкретні терміни, ба навіть дні тижня та години, на які найлегше “вхопити” найдешевший квиток.

Відповідне дослідження провели фахівці туристичного метапошуковика momondo, проаналізувавши понад 100 мільйонів пошукових запитів за 1704 напрямками.

Отже, як засвідчив аналіз, найдешевше авіаквитки можна придбати за 60 днів до вильоту. В середньому це дозволить зекономити до 34% від вартості квитка.

Дослідження також визначило день тижня та час вильоту, коли найвигідніше вирушати у мандрівку.

Так, придбавши квитки на рейс у вівторок, можна зекономити до 10% ціни, а найдорожчі тарифи зазвичай по суботах.

Важливу роль також грає час, коли літак здійснює виліт. Так, найдешевші рейси здійснюються ввечері, між 18:00 та 24:00, а найдорожчі – вранці (до 10:00).

Коли квитки найдешевші Коли квитки найдорожчі Економія
День тижня Вівторок Субота 11%
Час дня Вечір (18:00-24:00) Ранок (до 10:00) 9%
Днів до вильоту 60 0 34%

Водночас у деяких регіонах ці показники можуть дещо відрізнятися. Так, для тих, хто хоче вирушити у подорож Україною або Європою, найдорожчим днем може виявитись не субота, а п’ятниця.

“Краще перенести початок мандрівки на четвер, що дозволить зекономити 13%. А тим, хто запланував зимування в Азії, найдешевше здійснювати виліт саме вранці, а не ввечері, як на багатьох інших напрямках. Економія в цьому випадку становитиме до 8%”, – розповів представник momondo Сергій Пішковцій.

Читайте також у “Смаку подорожника”:
Поради туристам: що робити, якщо в аеропорту пропав багаж

Авіакомпанія подала до суду на блогера за пораду, як здешевити подорож.
Вдячні читачі завалили його грошима “на штраф”

Facebook Comments

Прокоментувати