Познань стала першим містом Польщі, яке українізувало свій сайт

Poznan.pl_

Познань стала першим містом у Польщі, яке запустило україномовну версію свого інтернет-представництва.
Про це повідомляє “Новинарня”.

Муніципальна адміністрація зазначає: відкриття такої підсторінки пов’язано з тим, що українці нині є найбільшою національною меншиною у Великопольському воєводстві, центром якого є Познань. Ще одна причина – великий потік туристів з України.

Україномовна версія є восьмою мовною версією офіційної сторінки міста Познань – poznan.pl (після польської, англійської, німецької, іспанської, португальської, італійської, хорватської).

Сервіс пропонує інформацію українською мовою про історичні пам’ятки, життя, роботу та навчання у столиці Великопольщі, підприємницьке середовище тощо.
Подані адреси головних управлінь та інституцій, консульства.
На веб-сайті є також поради щодо одержання необхідних документів, життя та громадського транспорту в місті, консультації про те, де і як знайти роботу.
Крім того, на веб-сайті є інформація для молодих людей, котрі мають намір здобути освіту в одному з вишів Познані.

“Це відповідь міста на збільшення числа жителів українського походження, які становлять приблизно 90% від загальної кількості іноземців, котрі прибувають до Познані. Завдяки новим авіасполученням з Києвом та Львовом збільшується також туристичний рух”, – зазначила уповноважена мера міста з питань протидії дискримінації Марта Мазурек.

Читайте також у “Смаку подорожника”:
Екскурсійні автобуси в Берліні тепер мають гід українською мовою

Facebook Comments

Прокоментувати