Єгипет запустив оформлення віз онлайн

 

Громадяни України вже з грудня можуть подавати заявки на оформлення онлайн віз для подорожей в Єгипет.
Про це повідомляє Департамент консульської служби МЗС України.

“За інформацією єгипетської сторони, з 3 грудня 2017 року розпочато роботу системи видачі електронних віз для в’їзду в Єгипет як альтернативи візам, які також можуть бути придбані в пунктах пропуску через державний кордон Єгипту”, – сказано в повідомленні.

Для оформлення візи українці, які планують поїздку до Єгипту з туристичною або діловою метою, а також з метою транзиту територією країни, можуть подати онлайн-заяву на офіційному веб-сайті www.egyptvisa.com протягом 90 днів до запланованої дати в’їзду.

“Для оформлення електронної візи заявник повинен мати закордонний паспорт, дійсний протягом 8 місяців з дати прибуття в країну, електронну копію паспорта для завантаження під час подання заяви на сайті, документи, що підтверджують мету і строки запланованої поїздки, зворотні квитки та платіжну банківську картку”, – сказано в повідомленні.

віза Єгипет онлайн

віза Єгипет онлайн _1

У ДКС додають, що після заповнення необхідних форм та онлайн-сплати консульського збору (25 доларів США) заявник отримує копію електронної візи – “e-Visa” електронною поштою.
Документ необхідно роздрукувати та після прибуття пред’явити представникам прикордонного контролю Єгипту.

Дітям, які мають окремий паспорт, слід подавати для е-візи окремі заяви.

Оформляти e-Visa рекомендується не менш як за сім днів до запланованої подорожі.

Нагадаємо, туристи по прибуттю в Єгипет літаком можуть вільно отримати візу перед проходженням прикордонного контролю (за 25 доларів готівкою).
Для тих, хто перебуватиме лише в межах Синайського півострова, доступна безплатна віза Sinai Only (не передбачає виїзд в африканську частину Єгипту).

 

Facebook Comments

Прокоментувати