МАУ змінює час завершення онлайн-реєстрації

 

Авіакомпанія “Міжнародні авіалінії України” з 14 грудня 2017 року змінює час закінчення онлайн-реєстрації на свої рейси (як регулярні, так і чартерні).

Згідно з оголошенням на сайті перевізника, відтепер онлайн-реєстрація закінчуватиметься за 2 години до вильоту, а не за 40 хвилин чи 1 годину, як це було раніше.

Тобто пасажири економ-класу, які прибудуть в аеропорт за дві й менше годин до вильоту, не потурбувавшись заздалегідь роздрукувати або скачати на мобільний пристрій посадковий талон, уже не зможуть пройти онлайн-реєстрацію в аеропорту й будуть вимушені оплатити 10 євро за посадковий талон на стійці реєстрації.

Як зазначає сайт Avianews.com, винятком є аеропорт “Бориспіль”, де в залі реєстрації встановлено кілька кіосків МАУ, в яких пасажири можуть безплатно роздрукувати посадкові талони.

Плату за роздрукування посадкового талону на стійці в аеропорту для пасажирів економ-класу МАУ запровадила з 1 липня на рейсах Київ-Рига та Рига-Київ як експеримент. На той час збір становив 20 євро.

З 1 жовтня цю суму було зменшено до 10 євро, при цьому МАУ поширила обов’язковий збір за роздрукування посадкового на всі внутрішні та міжнародні напрямки середньої дальності.

Читайте також у “Смаку подорожника”:
МАУ майже вдвічі збільшила плату за багаж

Facebook Comments

Прокоментувати