Wizz Air на два місяці відклав відкриття рейсів між Києвом та Лісабоном і Таллінном

Угорський лоукостер Wizz Air переніс відкриття рейсів із Києва в Лісабон і Таллінн на два місяці.

Якщо раніше відкрити ці напрямки планувалося з 19 квітня, то тепер перші рейси зі столиці України в столиці Португалії та Естонії відбудуться 21 червня 2018 року, повідомляє видання Avianews.

Першими увагу на те, що з особистого кабінету зникають бронювання, звернули пасажири, які вже встигли купити квитки на заанонсовані рейси у квітні-травні. Інформацію про перенесення рейсів на червень виданню підтвердили в кол-центрі авіакомпанії, не уточнивши причини цього рішення.

Крім перенесення запуску нових рейсів Wizz Air також відклав із квітня на червень збільшення частоти на маршрутах із Києва до Меммінгена, Дортмунда, Братислави, Кельна, Копенгагена, Ларнаки і Ганновера.

Такі дії лоукостера можуть бути пов’язані з перенесенням терміну отримання третього літака для київської бази, припускає Avianews (раніше передбачалося, що третій борт надійде в Жуляни саме в квітні 2018 року).

Водночас рейси зі Львова до Лондона (аеропорт “Лутон”) угорський перевізник запустить на чотири місяці раніше від запланованого – не з 1 вересня, а вже з 1 травня 2018 року.

Читайте також:

Wizz Air повертається у Харків та відкриває нові рейси зі Львова

Нагадаємо, до весни 2014 року в Україні були три операційні бази Wizz Air: у Києві, Донецьку та Львові. У квітні 2014-го, після початку бойових дій на сході, Wizz Air закрив базу в Донецьку, а рівно за рік – базу у Львові й українську “дочку” взагалі, залишивши тільки один літак на базі в Києві.

Як запевняло керівництво угорського авіаперевізника, рішення про закриття української “дочки” Wizz Air ухвалював не тільки через війну, а й через падіння курсу гривні та кількості авіапасажирів в Україні, коли протягом декількох місяців число українських клієнтів Wizz Air скоротилося на 30 відсотків.

Зі стабілізацією економічної ситуації в Україні угорський лоукостер повернувся у Львів і збільшив кількість напрямків із Києва.

Читайте також:

Wizz Air уперше почав літати за Полярне коло – до міста Тромсе, де можна побачити північне сяйво. ВІДЕО

Facebook Comments

Прокоментувати