Іноземці зможуть в’їхати в Україну за електронною візою

Віза України

Віза України

Україна найближчим часом введе електронні візи для всіх країн, які не входять до списку держав міграційного ризику. Про це заявив директор Департаменту консульської служби МЗС України Сергій Погорельцев, передає “Європейська правда”.

“Електронна віза буде лише одноразовою, її видаватимуть терміном до 30 днів, вартість – 65 доларів. Паралельно зменшується кількість віз, які оформляють в аеропортах, тобто Visa on arrival. А для країн міграційного ризику залишається оформлення віз у посольствах. Зараз таких країн 70″, – сказав Погорельцев.

Він пояснив, що електронну візу надсилатимуть на електронну пошту, її треба буде самому роздрукувати на принтері та привезти на паспортний контроль.

“Просто завантажити в телефон не вийде – для прикордонників потрібна роздруківка. Зокрема, тому ми на першому етапі не будемо навіть зменшувати кількість наших співробітників в аеропортах, щоб, наприклад, допомогли роздрукувати цю візу”, – сказав Погорельцев.

Він додав, що після введення електронних віз Україна не планує повністю ліквідувати консульські пункти в аеропортах.

“Зараз ми суттєво вдосконалили роботу консулів в аеропортах. Треба визнати, що коли ми тільки ввели механізм візи в аеропортах, не все було добре”, – зазначив він.

Як повідомлялося, МЗС працює над введенням безвізового режиму з країнами так званого шенгенського “білого списку”. Серед них Багамські острови, Вануату, Кірібаті, Маршаллові острови, Палау, Самоа, Соломонові острови, Тринідад і Тобаго.

Читайте також у “Смаку подорожника”:
Україна спрощує візовий режим для іноземців. Наші візи подешевшали: тепер – лише $65

Facebook Comments

.

Прокоментувати