Лоукостер Ernest Airlines відкриває три нових рейси з України в Італію

a320-ernest-airlines

Італійська лоукостова авіакомпанія Ernest Airlines відкриє нові напрямки із Києва та Львова в Італію.

За даними перевізника, зі столиці, окрім чинних напрямків Київ-Бергамо та Київ-Неаполь, додасться рейс у Болонью. А зі Львова Ernest відтепер літатиме не лише в Неаполь, Венецію та Бергамо, а й у Рим та головний аеропорт Мілана – Мальпенсу.

Розкладу нових рейсів на сайті авіакомпанії поки ще немає, тож вартість авіаквитків також невідома. Але швидше за все, вона не надто відрізнятиметься від чинних цінових пропозицій “Ернеста”, що стартують від 49,9 євро* за квиток в один бік.

*У вартість квитка входить перевезення ручної поклажі вагою до 8 кг і габаритами до 55х35х25 см.
Перевезення багажу вагою до 15 кг обійдеться у 8 євро за місце за умови, що багаж оплачено заздалегідь. За валізу вагою від 15 до 20 кг багажний збір становить 14 євро; від 20 до 25 кг – 19 євро.

Придбати квитки можна на сайті авіакомпанії тут.

Як писав “Смак подорожника”, свій перший рейс з України (Львова) компанія Ernest Airlines виконала 20 жовтня, а з Києва – 9 грудня 2017 року.

Авіакомпанія заснована 2016 року групою італійських та шведських інвесторів. На початок 2018 року в парку Ernest Airlines було два нові літаки: Airbus 319 і 320 на 140 і 180 пасажирських місць відповідно. Планується, що вже влітку 2018 року бортів буде 6.

Штаб-квартира авіаперевізника розташована в Мілані, але основний операційний центр – у Тірані (Албанія). Станом на лютий 2018-го Ernest Airlines здійснює рейси між Італією та Албанією й Італією та Україною.

У 2018 році, крім нових рейсів з України, Ernest планує почати польоти в Румунію та Іспанію. Зокрема, заплановний напрямок на Ібіцу – якщо все йтиме за планом, то, швидше за все, з Києва та Львова до цього курортного острова можна буде долетіти через Бергамо.

Ernest – це ім’я дідуся засновника та виконавчого директора авіакомпанії, шведа Девіда Гірхаммара. Емблема авіаперевізника – стилізоване обличчя того самого шведського дідуся.

Ernest

Facebook Comments

Прокоментувати