Нова українська авіакомпанія SkyUp замовила у США п’ять нових “Боїнгів”

SONY DSC

SONY DSC

Нова українська авіакомпанія SkyUp заявила про розміщення твердого замовлення на поставку п’яти нових літаків Boeing 737 каталожною вартістю 624 мільйони доларів.

Про це ЦТС повідомили SkyUp, уточнивши, що домовилися про постачання двох Boeing 737 MAX 8 і трьох середньомагістральних Boeing 737 MAX 10.

Щодо моделі Boeing 737 MAX 10, SkyUp Airlines стала першою авіакомпанією-замовником не тільки в Україні, а й у країнах Східної Європи, Центральної Азії та СНД.

Поставка перших п’яти літаків безпосередньо із заводу в Сіетлі очікується в 2023 році.

Згідно з умовами контракту, передбачена опція дозамовлення ще п’яти літаків цих же моделей з аналогічними термінами поставки.

Таким чином, планується, що флот авіакомпанії SkyUp у 2023-2024 роках поповниться відразу десятьма новітніми повітряними суднами.

“Boeing 737 MAX 8 ємністю 189 місць дозволить нам здійснювати середньомагістральні рейси (відстань понад 5000 км), а Boeing 737 MAX 10 ємністю 230 місць забезпечить нам виконання чартерних програм на масових напрямках, таких як Туреччина, Єгипет, Іспанія і т. д. Обидва типи повітряних суден мають низькі операційні витрати, що дозволить авіакомпанії істотно знизити вартість перельотів і запропонувати ринку якісний продукт за доступною ціною”, – сказав гендиректор SkyUp Airlines Євген Хайнацький.

В авіакомпанії проінформували, що на сьогоднішній день її флот становлять три літаки Boeing 737 Next Generation – два 2013 року випуску і ще один 2002-го.

У SkyUp також повторили про свій намір почати польоти у квітні 2018 року: спочатку це будуть чартери, а з середини літа відбудуться перші регулярні рейси за маршрутами Київ-Одеса і Харків-Одеса.

За інформацією джерел видання, SkyUp взяла в лізинг два Boeing 737-800, які раніше експлуатувалися авіакомпанією Malaysia Airlines.

Як повідомлялося, з квітня 2018 року національний авіаперевізник SkyUp почне виконувати чартерні рейси,  а з травня – внутрішні та міжнародні регулярні рейси.

Читайте також:
Українським національним лоукостом стане авіакомпанія SkyUp, – міністр

Facebook Comments

.

Прокоментувати